Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy "7 hetes" kis...

Diselmaci kérdése:

Vettem egy "7 hetes" kis American Stafford kölyköt elég rossz helyről hoztam csont és bőr most már elég szépen gyarapszik de viszont ma a székletében egy kis vér folt volt a széklet tetején ráadásul szegény hasmenéses mi a gond?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 20:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
értem de nem volt szívem ott hagyni a kis kutyust játékos nagyon eleven és elis viszem orvoshoz és még egyszer köszönöm a segítségeteket
2013. márc. 26. 21:05
 12/20 anonim ***** válasza:

Tedd azt,amit az előző javasolt:jelentsd ezt a mocsok szaporítót pl.az Állatvédőrségnél.

Jó,ha az orvostól kérsz egy leírást arról,milyen állapotban van fizikailag a kutyád,ez is bizonyíték.Ezzel segíthetsz a kutyád még a szaporítónál maradt társain,nem azzal,hogy vásárolsz ilyentől.

2013. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem érnék vele semit mivel azt mondta nem folytatja mer eladja a szukályát és már csak egy kis szürke szuka marat de az tis eladta
2013. márc. 26. 21:17
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
És ezt el is hiszed?Mert biztos hogy nem igaz.Nem mondanak le olyan könnyen a munka nélküli pénzkeresésről.
2013. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
sokmindentől lehet véres nyákos hasmenés. Okozhatja orsóféreg, lehet bélgyulladás is, tényleg csak orvos tudja megmondani, de én a helyedben ragaszkodnék egy széklet mintalevételhez is, hogy pontos legyen a diagnózis.
2013. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
na, voltatok dokinál? mit mondott? mi a baja a kutyusnak?
2013. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
akkora a hó hogy nem sikerült eljutni de már holnap eltakarítják az utat de már holnap megyünk felhívtuk és adig diétáztatni kell a kicsit háztartási keksz meg egy kis kamilla tea :) de hálaistenek nem hagya el magát egész nap jácik eszik egész nap izeg mozog
2013. márc. 27. 20:56
 18/20 A kérdező kommentje:
egy percre se hagyom magára velem van a szobába kis ördög fióka erős kis jószág minden rendben lesz vele
2013. márc. 27. 21:02
 19/20 anonim ***** válasza:
natur joghurtot is adhatsz neki, egyébként giardia járvány van a kutyák körében. ezek csak 1-2 napra szüntetik meg a tüneteket, és visszatér.
2013. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
és van valami gyógyszer esetleg rá vagy hogy lehet ezt kezelni?
2013. márc. 31. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!