Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek tetszik ezek a nyakörvek?

Mátyás97 kérdése:

Nektek tetszik ezek a nyakörvek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. márc. 27. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszenek.
2013. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
szerintem bénák, és a kutyát is idegesítheti a nyakánál a lelógó rész!
2013. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kutyán cuki :o) Pont van egy lány aki tőlem vett kutyát, ő ilyet vett a picinek :o))
2013. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Maga az ötlet jó, de a kendő mintája és a nyakörv nem tetszik (de ez izlések és pofonok) :)

Én is csinálok kendőt a kutyámnak, a neve, egy tappancs minta + az általam preferált állatvédő szervezet logója lesz rajta :)

Ill. a nyakörve műanyag csatos (jól bírja, 50 kg-os kutyán van), én nem szeretek vacakolni a csatolással :)

2013. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) És szerinted zavarná a kutyát? Egy goldi, és egy collie!:)
2013. márc. 27. 15:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztos, h nem! :)

Télen sokan adnak ruhát a panelos kutyusaikra, nem nagyon találkoztam olyannal, akit zavart volna (cipő annál inkább), egy kendő aztán nem oszt, nem szoroz rajta :)

2013. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kinti kutyának csak séta alkalmával ajánlom, mert az udvarban szaladgálás közben könnyen beakadhat. Nekem nem jönnek be, de van kutya akin cuki :)
2013. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csakis sétán használnám:) Köszönöm a válaszokat:) A kék egy golden retriever-re lenne, a piros, pedig egy collie-ra.
2013. márc. 27. 15:50
 9/10 anonim ***** válasza:
A collie szőre alól úgysem fog kilátszani, szóval neki felesleges is. Nekem speciel nem kimondottan tetszenek ezek a nyakörvek.
2013. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyémnek ilyesmi volt, amíg nem nőtte ki. Cuki. Nem zavarta. Ez is csak egy nyakörv, ez a gazdi miatt van, a kutyának mindegy.
2013. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!