Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon már megemésztette?

Vajon már megemésztette?

Figyelt kérdés

sziasztok. a kutyám két nappal ezelőtt megevett egy elég nagy darab csontot(vagy marha vagy sertés csont volt, de igazából nem tudom, hogy milyen csont, kb 5-6 centi volt, körbe volt rajta porc, de a porc alatt csont volt, amit a kutya nem tudott szétrágni) nyersen, 2 heti fagyasztás után kapta.

Épp azért, mert nem tudta szétrágni, elakartam tőle venni, hogy nehogy egybe lenyelje, erre meg ahogy megfogtam a csontot, kicsúszott a kezemből, és lenyelte.

Ez 2 napja történt, tegnap kakilt 2-szer(amit láttam) és ma is egyszer, amit láttam. ma kicsit hígabb volt, de tegnap csak tésztát adtam neki enni, meg még ma is azt fog kapni, mert amúgy csirkefejet kap, de most nem szeretném, ha még több csontot enne meg.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy azt a nagy csontot megtudja emészteni?


2013. márc. 27. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, ha már kakilt, de ne tésztát adj neki, hanem rizst. Ha híg a széklete az meg is fogja kicsit, meg könnyebben emészthető, mint a tészta.
2013. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen. Csak néztem folyamatosan a kakiját, és nem jött ki belőle nagy csont. akkor teljesen megemésztette volna?:O mert amikor fejet kap, akkor másnap van benne kis csontdarabka. Ezért nem vagyok biztos. amúgy teljesen jól van, ugrál,futkos, szóval azért nem aggódok még.
2013. márc. 27. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az én kutyám meg az ismerösöm kezéből kapta ki a jutifalatot nejlon zacsival együtt és benyelte. Nagyon féltem, hogy mi lesz, de nem jött ki a zacsi és volt normális széklete is, szóval szerintem megemésztette vagy nem tudom... :D ez már hónapokkal ezelőtt volt és azóta sincs semmi baja.
2013. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!