Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miként osztjátok be az időtöket?

Miként osztjátok be az időtöket?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoknak a válasza érdekelne, akik napi 8 órában dolgoznak. Miként szervezitek az időtöket, hogy néz ki a napirendetek, hogy a napi 8 órás munka mellett megfelelő mennyiségű és minőségű időt tudjatok a kutyusotokkal eltölteni?

2013. márc. 29. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Skót juhászunk van, abból is az izgágább fajta :)

Reggel 5-kor kelek, 6-ig séta, futás, játszás a többi kutyával. Hazaérek 5 körül egy gyors eü séta, utána 7 óra felé megint egy nagyobb, bandázós séta. Úgy látom elég ennyi, mert napközben nyugi van, alszik. Hétvégén természetesen ebéd után is megyünk sétálni, mikor mennyi időm van.

2013. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 08:00-17:00 között dolgozom, 5 percre otthonról.

Korán reggel felkelek, elkészülődök. Már az aznapi dolgozós ruhában leviszem a kutyát úgy 07:20 körül. 07:50-re hazaviszem, csak bedobom a lakásba, és már indulok is dolgozni. Legkésőbb 17:10-re hazaérek. Akkor még kajálok, netezek egy kicsit és 18:00 körül megyünk sétálni, úgy 20:40-re szoktunk haza érni.


Kevésnek tűnhet, hogy csak kétszer viszem le, de nem igényel ő többet, jól el van így. Ha összeadod, így is majd 3 órát sétál egy hétköznap, és ő egy kicsi szobakutya, szóval szerintem ez elég jó. A vizelettartásával sincs probléma, sosem pisil be, és amikor leérünk, akkor sem az az első dolga, hogy rohan pisilni, van hogy 3-4 perc is letelik, akkor is csak azért mert kan és talál valami izgi megjelölni valót.

2013. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, az lemaradt, hogy az esti séta után még mindig tanulunk otthon valamit, ezzel úgy 20 percet töltünk el.


A magánéletet azért nem akadályozza, mert ha valami programot csinálok, akkor olyan helyszínt keresek hozzá, ahova lehet kutyát vinni. :)

2013. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy valamit elgépeltem. Nem 18:00, hanem 18:30 körül megyünk az esti sétára.
2013. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

suliba járok de azért leírom..


reggel 7:00-7:15 között egy 10-15 perces séta

délután 14:30-ra érek haza általában meg ebédelek, szóval 14:45-15:00 körül lent vagyunk 30 percet (időtől függ ha jó idő van és nekem is kevesebb a tanulni valóm 1 órát is lent vagyok vele)

Este meg 18:30 kor megyünk ez is idő járástól függ minimum 30 perc maximum 1,5 óra...


hétköznap ha van úgy időm akkor 20-30 perc trükk tanítás,de ha nincs, hétvégén 30-40 perc trükk tanítás :)


11 éves kistestű kutya nem igényel ezeknél többet,egész nap alszik és nyugodt :)


nekünk az éjszakát nem bírja ki így újság papírt rakunk le és oda jár mindig,sose piszkított sehová csak a konyhába ahol az újság van,reggel feltakarítunk aztán nincs semmi :)


próbáltuk azt is,hogy este 22:00 levittük 20 percre ,6kor kelek,de már volt 2 pisi a házban szóval vmiért az éjszakát nem bírja ki..úgy hogy újságra szoktattuk..


van olyan nap amikor 4-5 -re érek haza akkor is újság van lerakva,nem szeretném,hogy tartogassa sokáig..

2013. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

12:15-ös vagyok..

nem vagyunk lusták a többszöri levitelre vagy ilyesmi,de a délelőttöt és az éjszakát nem tudjuk úgy megoldani..


de a napi 3x-i séta mindig megtörténik!!!

2013. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!