Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizslát hogy lehet betanítani,...

Vizslát hogy lehet betanítani, hogy ugasson?

Figyelt kérdés

1,5 éves kan eddig csak párszor ugatott és azt szeretném elérni, hogy ugasson ha idegen jön!

Hogy tanítsam be? Be lehet egyáltalán?

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. márc. 29. 16:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

** magyar vizsla, bocsi ez lemaradt..

Egyébként jelzőkutyaként megállja a helyét?

Mert ha bejön olyan ismerős akivel még nem találkozott ahoz is odamegy és ugrál körülötte..

2013. márc. 29. 16:48
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
A vizsla senem jelzőkutya, senem házörző...
2013. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom,de állítólag be lehet minden kutyát tanítani hogy jelezzen ha idegen jön...
2013. márc. 29. 16:52
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Rossz kutyát választottatok,a vizsla vadászkutya,házőrzőnek

sajnos 0

2013. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor németjuhász vagy mi lenne jó mellé? Ill. Milyen nemű legyen mellé a kutya?
2013. márc. 29. 17:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Több lépésben igen.De kár,ha eleve egy csendes kutya,ráadásul vadász,nem jelző vagy őrző fajta jelleggel.Nagy erőszak ez a természetén.Az őrző védő kutyákban is 1.5-2 éves korukra alakul ki a terület védő viselkedés.Ha már nagyon unatkozik magától is elkezdi ugatni a járókelőket.Addig hagyni kéne,szerintem.
2013. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha csak jelzésre kell és nem ivartalanítasz,bármilyen hím kistestű keverék megfelel.Nagyon sok jó jelzőkutya várakozik menhelyen.Olcsóbb az etetése is.A puli például jó jelző.
2013. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A vizsla nem jó még jelző kutyának sem. Az én vizslám minden idegent össze nyal még csak eszébe sem jutna ugatni
2013. márc. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8-as a miénk is ilyen....

De most nem tudom, hogy milyen fajtát vegyünk mellé...

2013. márc. 30. 08:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Keveréket, menhelyről. Menhelyen segítenek.

Vagy: kifejezetten őrzőkutyát. Te magad nézz utána, válassz ki egyet, viselkedése, vérmérséklete alapján.

2013. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!