Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 kölyök német juhászkutyá...

Van 1 kölyök német juhászkutyám nagyon értelmes, figyelmes jó idegrendszerű, de nem tudom leszoktatni, hogy ne harapdáljon engem! Tippek?

Figyelt kérdés
néha elfogja a játék és elkezd harapdálni a nadrágomat, a kezemet is, nyilván csak játszik, de leszeretném szoktatni mert ,egy nagy kutyával már kellemetlen ez a játék . szal ti mit tanácsoltok ? adjak még neki időt ? már pár módszert kipróbáltam de nem vált be ! hozzáértők válaszára várok köszönöm !
2013. márc. 29. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálta a kisnémetjuhászom. egy idő után kinövi!
2013. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem próbálgatni kell módszereket, hanem egyet betartatni, de azt mindig. Ne is várd el, hogy akár pár nap alatt leszokik. Amúgy fogd meg a pofáját és vedd le, ha harap. ha pedig látod, hogy készül rá, előzd meg. Mindeközben nyomatékosan közöld vele, hogy NEM!Meg kell tanítanod neki a szó értelmét.
2013. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ó, a NEM szót már érti, mi közben harap mondom neki ,hogy NEM akkor abbahagyja de 2 perc múlva kezdi megint ....
2013. márc. 29. 19:34
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy van még egy németjuhász a háznál de nála már nem emlékszek ,hogy kinőtte e vagy ,hogy hogy volt
2013. márc. 29. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet elvárni még, hogy teljesen abbahagyja. Tanul. Kölyök. neked kell kitartónak lenned. ha párszor visszaharap, hagyd ott.
2013. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyta, kezdj el vele játszani valamit. Ilyen fiatalon még mindig legyen megerősítés arra, ha tiltásra megfelelően reagál.
2013. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!