Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes Cane corso szuka...

Tenyeres-talpas kérdése:

8 hetes Cane corso szuka kutyusom van. Észrevettem, hogy gennyeset pisil. Az állatorvosom keddig már nem ér rá. Adhatok neki addig is valamit?

Figyelt kérdés
Van kamillavirágom, leforrázva cukor nélkül adható? Eléggé féltem, bár a közérzete jó, játékos, étvágyával sincs semmi baj. Nem látni rajta, hogy beteg lenne… Ha valakinek volt már hasonló tapasztalata leírná, nagyon féltem, kedd még is csak messze van.
2013. márc. 29. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

holnap reggeltől már van állatorvosi ügyelet mindenhol körzetenként:


[link]


bal oldalt ott van hogy állatorvosi ügyeletek,majd válaszd ki a lakóhelyed.

2013. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, sajnos nincs közte B.A.Z. megye, de keresgélek azért még...
2013. márc. 30. 06:42
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


nézd végig mindig van ügyeleti nyitvatartás. Fontos lenne, hogy mielőbb lássa orvos. Ez keddig nagyon csúnyám romolhat.

2013. márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma nyitva van a népkerti is, az állatkórház is, kovács doki is (de őt felejtsd el), és az újdiósgyőri kórház is. Ezek mind Miskolcon vannak, nem tudom BAZ-on belül hol laksz.
2013. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs épp közel, de elviszem.

Ma már egyébként nem volt semmi a pisiben, de ettől függetlenül megnézetem.

Szerencsére játékos, étvágya a szokásos (értem ezen, hogy eszik egy kicsit közben játszik és megint eszik kicsit. Nem habzsol ahogy ezt elvárnám, de ő ettől olyan egyedi :P)

Megpróbálom nem túlaggódni a dolgot.

Köszönöm a válaszokat, főleg a Miskolci állatorvosokét.

2013. márc. 30. 12:24
 6/6 A kérdező kommentje:

Sikerült túlaggódnom....

Nincs felfázva hüvelyi váladékozása volt, ami nem gond. Azt javasolta a doki mivel nem akarjuk tenyészteni így érdemes ivartalanítani.

2013. ápr. 1. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!