Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a 4 hónapos...

Hogy tanítsam meg a 4 hónapos fiú kiskutyámat pelusra wc-ni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!:)

#tanítás #kiskutyámat #pelusra #wc-zni
2013. márc. 30. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Kintre tanítsd meg.
2013. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4 hónaposan elkezdhetnéd a szobatisztaságra tanítani, nem pelusra. Bátran vidd sétálni, minél többször annál jobb. Hamar rájön az ízére....
2013. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hónapos korára már majdnem teljesen leszokott róla. Mi a csudáért akarsz egy kutyát arra szoktatni, amikor már vihetnéd ki sétálni?
2013. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok híve a pelusnak meg az alomnak. Az én kutyám is alomra volt szoktatva, amikor el lett hozva, utána nehéz volt leszoktatni. Kinevezett magának egy "almot" és rendszeresen használta is, hiába tisztítottam fel, akárhányszor balesetes lett, hiába vittem ki óránként,pisilt kint is, 10 perc után bent is, pedig nem kis időt töltünk kint, látszott, hogy nem is akarja visszatartani a pisit, kakit, mert azt hitte oda is jó lesz és utána örült, hogy milyen ügyes volt. Szerintem nehezebb utána szobatisztaságra szoktatni, legalábbis én úgy vettem észre, egyik kutyámmal sem volt ilyen gond, csak ezzel a kis alombetyárral.
2013. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Mellettem szokott aludni és van mellette egy pelenka es esténként arra szokott wc-ni de reggel meg már minden felé .....ez miért van?
2013. márc. 31. 08:35
 6/10 A kérdező kommentje:
Mármint az ágyam mellett van egy kis ágy abban alszik és az mellet van a pelus
2013. márc. 31. 08:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert nem szobatiszta. Az, h pelusra pisil nem szobatisztaság, csak valami hülye kitalálta. Régebben erre a célra újságpapírt használtak az emberek és soha senki nem mondta az újságra pisilő kutyára, h szobatiszta.

Az a szobatiszta, amelyik lakáson belül SEHOVÁ sem ürít, csakis kint. 4 hónapos kutyának már igencsak illenék tudnia, mivel a szobatisztaság megtanítása kb 2 hét. Ha 3 hónaposan hoztad el, akkor is eltelt már az idő....

2013. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én most kaptam meg egy hete
2013. márc. 31. 11:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor egy hete már minden nap levihetnéd 2-3 óránként...
2013. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ki is szoktam vinni az udvarunkba mivel családi házban lakunk 30 percre 3 - 4 óránkênt
2013. márc. 31. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!