Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Korom Gáborról? Van kutyája?...

Korom Gáborról? Van kutyája? Mikor járt ő nemzetközi versenyen?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=eDgkTfvJFNY voltam előadásán több ismerősöm is tükörsulis de engem nem győzött meg (nem klikkerezés ellen vagyok!!)

de én úgy érzem hogy csak a média által felfújt suli..

milyen kutyája van Koromnak? Mikor volt nemzetközi versenyen? Milyen eredményt ért el? Mert sehol nem találom pedig beszél róla... ;)


2013. márc. 30. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

1998-as dokumentumból bemásolva:


Tisztelt Sportbarátaink!


Az igen jó hangulatú és szakmailag magas színvonalon, augusztus 30-án Siófokon megrendezett felmérő versenyt követően az eredmények tükrében kijelöltem a válogatottat.


Az Amerikai Egyesült Államok Boston városába utazó csapat tagja:

Racskó Nelli, Korom Gábor, Laskovics Norbert,Molnár Zsolt, Varga Zsolt, Vörös Lajos

A csapat tagjainak, az MNJK-nak és Magyarországnak sok sikert kívánok.

Benke András csapatvezető

2013. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]



Az MNJK oldalain kapsz róla infokat.

2013. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kb másfél-2 hónapja voltam előadásán, akkor azt mondta ott, hogy most van egy kölyök kaukázusija.
2013. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kölyök kan kauja van (amennyire tudom a Népszigeti sulin lévő szuka kaut is ő nevelte fel, amit terápiára is használnak), egy idős kan német juhásza és nemrég pusztult el az idős komondora.
2013. márc. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Frissítés: mára a kölyökkau felnőtt, és terápiás kutya lett ő is. :)
2015. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!