Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye kutya nem kaphatja el az...

Ugye kutya nem kaphatja el az emberi influenzát?

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem.
2013. márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De, ha mutálódik, és időnként meg is teszi. Lásd nem is olyan régen a madárinfluenza körüli hisztit.
2013. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régen a cicánk az emberi tüdőgyulladást kapta el, borzalmasan szenvedett ő is, de mi is, mire kikezelte az állatorvos. Kb. fél évig tartott, mire meggyógyult, de utána már sosem lett teljesen egészséges, asztmás lett, gyakran fulladt, olyankor mindig volt egy sürgősségi gyógyszer, amit be kellett adni neki.
2013. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kutya nem! A macskát nem tudom!

A madárinfluenzát állítólag ő is elkaphatja, egyszerűen takarítani kell van 24 h Domestos én minden nap felseprek és felmosok Domestosszal.

Ennyi az egész. A madárinfluenza azért szerintem itt nálunk nem igazán tipikus.

A kutyát fél évente féregteleníteni kell és akkor végképp nem kaphattok el tőle semmit és viszont sem.

2013. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!