Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskomat felcsinálta a...

Tacskomat felcsinálta a szomszéd Kaukázusi. Már valszeg jövőhéten vagy előb megszül már hatalmas a hasa elég levert is. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 11:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Hamarabb kellett volna gondolkodni és esetleg ivartalanítani. Vidd el orvoshoz, de örülni fog ő is hogy a menhely gyarapodni fog!
2013. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Ha eddig nem tettél semmit, mostmár miért is tennél. Majd a természet megoldja. Valószínűleg bele fog pusztulni a szülésbe.
2013. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
hát mondjuk elkellene vinni orvoshoz.... gondoljb bele mekkora egy tacsi és mekkora egy kaukázusi... a szülésbe bele is pusztulhat a kutyád!
2013. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Szóval ez kamu kérdés. Ha mégsem, és valóban így gondolkozol a kutyádról, akkor miért vetted a fárdtságot, hogy kiírd a "Mi a teendő?" kérdést, ha úgysem szándékozol semmit tenni. De ilyen hozzáállással csoda, hogy eddig életben maradt a kutyád, és jobb lesz neki nélküled...
2013. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
Remélem kamukérdés.
2013. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%

Miért döglene bele nem lesznek benne őriás kutya kölykök mert az anya méretének megfelelő kölykök lesznek bele gond nélkűl megszüli valószinűleg de ha nem ott ea császározás lehetősége is.

Én befogadtam egy olyan Kis spániel keverék suka kutyát amit agazdája vert és éheztette a kutya éppen tüzelt és a német juhászom már fedezte is 2 hónap múlva jöttek a kiskutyák ezek után meg vittem ivartalanításra aszuka kutyusomat ha tudtam volna hogy tüzel nem engedem egymáshoz őket 2-3 hétig :)

Egyébb ként én találtam rensdes gazdit a kölyköknek néhányat még lakásban is tartják közölük szóval ez sem törvényszerű hogy menhelyre jutnak nekem mind az 5 kölyök jó helyre kerűlt de persze nem pénzér adtam oda őket csak ingyen :)

A neten is van egy csomó oldal ahol kölyök kutyákat lehet hírdetni csak nem pénzér kell adni őket mert azt én is utálom ha valaki ebből pénzt akar csinálni de a tenyésztők megérdemlik azt apénzt a kutyááért amit kérnek mert unokatesóm csivavákkal foglalkozik és igen sok melóba és pénzébe kerűlnek :)

2013. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy elnézem annak a kutyának megváltás lesz a halál ilyen gazda mellett.
2013. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem kamu de én allig élek meg hogy tudnàm megmütetni 100 ezrekért h lenne pénzem màr vinném is dokihoz , és azt gonodhatjàtok hogy nem direkt akartam ezt , de nem vettem észre hogy tüzel a kaukàzusi atjöt kertnek a tacsim meg kiszököt gondolom de ezt nehezen hiszem mert megnéztem és biztos hogy nem fér àt szal rejtély
2013. márc. 31. 12:38
 9/32 anonim ***** válasza:
75%

Az ivartalanítás sehol sem kerül 100 ezerbe.Egy tacsinál kb.10-12 ezer.De még mindig olcsóbb,mint felnevelni egy nem kívánt keverék almot.Gondolj a minőségi kajára(olcsó kutyatáp meg házi maradék nem jó),chipre,oltásokra,féregtelenítésekre.

Már ha túléli a kutyád az ellést.Lehetnek ellési komplikációk,nem olcsó.A kölykök lealtatása,ha nem akarod felnevelni őket,szintén nem.Arra készülj,hogy állatvédő szervezet nem fogja őket fogadni,mert a magadfajta felelőtlen kutyatulajdonosok miatt teltház van mindenhol.Gyepire elviheted őket,ahol jó eséllyel fertőzésben meghalnak.Senkinek sem fognak kelleni,tele van minden gazdikereső kiskutyákkal.

A vemhes szukát gyakorlatilag az ellés előtti napig elviheted ivartalaníttatni.

2013. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
úgy kezdtem a mondatot, hogy ha nem kerülnék börtönbe :) az azt jelenti h ha nem kapnék semmit érte szó nélkül lelőnélek! de mivel rám is vonatkozik a törvény ezért csak simán emberszámba sem tekintelek! de gondolom valami ózdi vagy pocsaji kissebségi etnikum része lehetsz! :)
2013. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!