Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted ennyi\ilyen kutya...

Szerinted ennyi\ilyen kutya mellet lesz még betörés?

Figyelt kérdés
Van egy magyar vizslám, ő szobakutya. Az első lopások után hoztunk egy pulit menhelyről. Ő meg maximom annyiban gátolja a betörőket, hogy agyonnyalogatja őket. Van egy ismerősünknek egy másik puli ő elég jó házörző csak panelba fognak költözni megbeszéltük, hogy jön ide hozzánk. De szeretnék egy igazi házörzőnek való kutyust. Ezekhez melyikillene? Gondolom rájöttetek hogy előnyben részesítem a magyar fajtákat így gondoltam a komondorra csak nem tudom mennyire lenne hatásos úgymond megfogja e a betörőt?
2013. márc. 31. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
bármelyik házőrző kutyát 2 perc kiiktatni! 2 perc alatt letudják mérgezni őket! ha be akarnak törni nem a kutya fogja megállítani! olcsóbb egy riasztót beszerezni a kutya helyett! vagy ha ragaszkodtok a kutyához akkor is ajánlom a riasztót!
2013. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok!


saját tapasztalatból mondom, volt egy dobermanom akivel kölyök kora óta kutyaovi, kutyasuli, tükör módszer majd ÖV re jártunk! kitünő és nagyszerű kutya volt. pillanatok alatt lemérgezték! csak jó tanácsból mondom, hogy inkább egy riasztó!

2013. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajna kiiktatják.Nálunk a németjuhi mellett jöttek be,másnak a kocsiját lopták el a nagy kutya mellől.Vagy suttyomban lekenyerezik,vagy be etetik,vagy lefújják.Hatékonyabb és olcsóbb egy jelzőkutya aki kicsi de ugat plusz egy mozgásérzékelő világító.
2013. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet ez a lámpa!
2013. márc. 31. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Dobermann, és lakásba. Na oda nem tudnak bemenni.
2013. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!