Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok az...

Milyen kutyát ajánlanátok az alábbi feltételekkel? : 1) lakásban lakom,2) napi kétszer le tudom vinni egy-másfél órára, anyukám pedig délután-délben 1 órára,

Figyelt kérdés
3) futós kutya legyen (szóval, amelyikkel heti 3-4 alkalommal le lehet és le is kell menni futni és ennek a kutya örül). Futás = 10-15 km heti három-négyszer. A lakásban egyedül lakom, nincs gyerek, stb.
2013. márc. 31. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám ilyen, és én menhelyről hoztam :o)) Hasonlóakat szerettem volna, elmondtam és megkaptam az én tökéletes kutyámat. Valami vadászkutyakeverék, jóó hosszú lábakon. Én ezt tudom Neked ajánlani.
2013. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fajtamentőktől,menhelyről valamit amiben van vadász vonal is.Beagle például kifejezetten jó erre a terhelésre,lakásba is teljesen alkalmas,nem túl nagy és rengeteg vár gazdára.Vizslából is hatalmas a kínálat.
2013. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
úgy hallottam, hogy a vizslának hatalmas a mozgásigénye, és egygazdás kutya
2013. márc. 31. 15:40
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz mi kertesben lakunk 3 foxink van kinn. Hát huh... akkora mozgás igényük van, nem győzni. Így ,hogy 3-an vannak egész nap megy a játék futkározás. Vidámak, játékosak kedvesek, ha nem nagyobb testű kutyust szeretnél, én ajánlom a foxikat.
2013. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

vizsla,foxi Panelban nem tartható!

Nincs neki elegendő hely!

Vannak olyan kutyusok amik kicsik de mozgékonyak.

Azok a kutyák akik jól éreznék magukat bent,persze sétákkal:

Boston terrier

Brüsszeli griffon

Angol bulldog

Chihuahua

Tacskók

Francia bulldog

Törpe snaucer

pincsi

Shi-tzu

Westie

Yorki

Kínai meztelen kutya

Whipet

2013. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De ezen fajták közül sok finoman szólva sem örülne a futásnak :)
2013. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na ez az, és én futós kutyát szeretnék, ami annyi, hogy hetente 3-4 alkalom és az össz km = 40-50 km. És nekem ezek a nagyon pici kutyák finoman szólva nem jönnek be...szal valami jobb ötletet kérek. :-)
2013. márc. 31. 16:37
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Légyszíves nézd meg a fajtákat mielőtt ilyet írsz!

Whipet futós kutya!(de nyugodt is) :) És kisméretű!

2013. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A vizsláknak tényleg nagyon nagy a mozgásigényük, de a kanapéigényük sem kisebb :)

Nekem nem tűnt fel, hogy nagyon egygazdásak lennének, pedig elég régóta forognak nálam az ideiglenesen befogadott vizslák. Szerintem egy ilyen életmód tökéletes egy vizslának, és nyilván nem véletlen, hogy a vizslamentés sem ad örökbe vizslát kerti tartásra. A magyar vizsla igazi emberimádó, a németvizsla tényleg kicsit egyemberesebb, de azért ők sem kifejezetten egygazdásak.


Ha ők tetszenek, én azt ajánlom, hogy vállalj be egy ideiglenest a vizslamentéstől, próbáld ki milyen az élet a vizslával, és ideiglenes befogadóként neked elsőbbséged van, ha meg szeretnéd tartani, ha pedig úgy érzed, hogy túl pörgős neked, akkor lesz új gazdija, és mégis te mentetted meg az életét :)

[link]

2013. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nagy kutyát lakásban nem lehet tartani!

És a vizsla és egyébb kutyák kertben érzik jól magukat!

A szabadban!

2013. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!