Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó border collie kennel?

Jó border collie kennel?

Figyelt kérdés
Olyan border collie kennelt keresek ,ahol szép,egészséges,jó idegrendszerű kutyákat tenyésztenek. Olyan kennelt ahol az ott születő utódokkal eredményesen lehet majd agilityzni. :)

2013. márc. 31. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Border Mánia kennel.
2013. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Blessed Borders, Magic Sheperd, Perfect sense, Poseidon kennel :) Magyarországon ezek ahonnét én talán-talán elfogadnék :).
2013. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lucky Summer
2013. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Lucky Summerről én is jókat hallottam, illetve most néztem, hogy jó kis alom lesz náluk.
2014. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Látom a rovidszoru borderek most marhara felkapottak lettek, akiket ismerek agilityseket mind bordert terveznek, holott mas fajtaval is sikeresen versenyeztek... hat erdekes, ugy latszik ez a border egy csodakutya.
2014. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha agilitys border, akkor poseidon, blessed borders, Perfect sense.

Itt előttem többen show kennelt ajánlottak. Én inkább munkavonalút vagy kifejezetten agilityre, sportra specializálódott kennelből vennék

2014. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Bordermanián kívül senki nem ajánlott show kennelt....

A másik meg h nem felkapott lett a rövidszőrű, hanem egyszerűen most már vannak Magyarországon jó vérvonalú munkakutyák, akiknél nem számít a kinézet.

Egyébiránt a border nem csodakutya, de aki versenyzett már eredményesen más fajtával, és mondhatni annak elérte a határait - pl én nem tudom mennyire számítok, 3x voltam, világbajnokságon maxiban, nem borderrel, a kutya kihozta magából a maximumot, fizikai korlátai voltak h gyorsabb legyen... és igen, bordert vettem, és igen, más dimenzió, de nem csodakutya és nem egyenlő azzal h innentől csak nyerünk, semmivel sem könnyebb összetenni egy bordert mint egy másfajta kutyát.

2014. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem rosszalásból írtam :), csak meglepően hat rám,és nem is mondtam, hogy egyszerűbb összerakni. De csak van abban valami, hogy csodakutya, hogy mindenki azt vesz :)
2014. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csodakutya csak az egyik legalkalmasabb erre a sportra, a munkakedve és testfelépítése miatt. Ez olyan h egy európai nem igen győz le egy kenyai vagy etióp futót...genetika.
2014. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!