Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogtisztításra mit ajánlotok?

Fogtisztításra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

És kölyökkutyának mit?


(A csonton kívül mondjatok valamit:D) Köszi:)



2013. ápr. 1. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
én azokat a fogtisztító rágcsákat szoktam venni amiket reklámoznak
2013. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na igen, de azok közül vajon melyik lehet jó?
2013. ápr. 1. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ezeket a rágcsákat, mert a kutyám (pedig kistestű) néhány harapással megeszi. Amúgy is tele vannak mindenféle ízfokozókkal, színezékekkel, szóval tök felesleges.

2 hetente kap egy csontot (sertéslapocka) és reggel mindig száraztápot eszik. 6 éves, és nagyon szépek a fogai.

2013. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kölyköknek Pedigree Tubos Juniort adtam, ez szerintem olyasmi lehet mint a Denta Stix, csak kölyköknek.
2013. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sertés lábszárcsontot szoktam adni nekik főve!!, illetve ilyen szárított sertésfület, préselt bőr rágcsákat. De szerintem a csont a legjobb (marha vagy sertés és főve!).
2013. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A Pedigree iszonyat gagyi, semmit sem ér, szóval azt eszembe sem jut venni.

Akkor marad csak a csont.

Meg az én kutyáim a szárított bikacsököt szeretik nagyon:)

2013. ápr. 1. 16:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam adni a kutyáimnak száraz kenyeret heti 1 alkalommal, valamint havonta kapnak 3-4-szer csontot és elég szépek a fogaik.
2013. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom a márkát, de a Fressnapfban lehet kapni olyan fehér színű műcsontokat, aminek a címkéjén egy kanadai juhászkutya van ("fehér németjuhász" :) ). Nekünk az bevált. A sima préselt marhabőr műcsontokat a kutyám sec-perc alatt elintézi, aztán nyög a hülyéje... ezzel meg szépen eldolgozgat napokig.

Kölyöknek még konkrétan fogtisztító nem kell, de fogzásnál szintén nem árt valami műcsontszerűség. Ilyenkor jó a lágyabb anyagú műcsont is, csak arra figyelj, hogy fogzás alatt ne vegyen szájba földes dolgokat. Egy ismerősöm kiskutyája tetanuszban pusztult el, mert földes faágakat rágcsált fogzáskor. :(

2013. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2013. ápr. 2. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!