Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves kutyaszakértők.! Lenne...

Kedves kutyaszakértők.! Lenne egy olyan kérdésem hogy: Nekem van egy 2éves fiu Yorksi terrier kutyám és a testvérem hazahozott 2 napja egy 6hetes lány Staf? Ordshier terriert. Eddig egész jól kijönnek egymással játszanak is.

Figyelt kérdés
Én attól félek, hogy a Staffi esetleg bántja ha nagyobb lesz. Kell ettől félni? Úgy veszem észre, hogy a Yorksim már most fél tőle, van mikor menekül előle. Szerintem féltékeny is. Mit kell tenni hogy ne legyen az?

#staffordshier terrier
2013. ápr. 1. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem fogja bántani ha együtt nőnek fel, amúgy ha a yorkie találkozott volna régebben nagyobb testű kutyákkal semmi baj nem lenne. Ahhoz, meg hogy ne legyen féltékeny meg kellett volna nevelni, és nem ráhagyni.
2013. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

6 hetes,grat 8-9 hetesen szabad csak elhozni őket az anyuktól ,tesójuktól!!!!! -.-

a staff-it le kell arról szoktatni,hogy durván játszon..

bár ha még 2-3 hétig az anyja mellett maradt volna könnyebb lenne a dolgotok ...

2013. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Yorksi és Staf Ordshire ? :D

Lol, először tanuld meg legalább azt, hogy mi a kutyák fajtája, aztán kezdjétek el nevelni mindkét kutyát.

Ha azt látod, hogy az amstaff nem ért a kutyád jelzéséből (tehát, hogy nem akar játszani) akkor Te tiltsd le határozottan.

2013. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Miért kell rögtön bepánikolni,ha egy pici kutya mellé jön egy staff,vagy egy nagyobb fajta?

Az a pici kutya is kutya!Ugyan olyan,mint a nagy.


Ha helyesen vannak nevelve,akkor semmi baj nem lesz.A yorkit és a staffot is ugyanúgy kell nevelni.Ha te vagy a falkavezér,nem lesz gond.


És 6 hetesen tilos elhozni kölyökkutyát!!!A törvény bünteti!!


Én azért járok a staffommal rendszeresen állatorvoshoz,mert a sógornőm kis tündi bündi kutyája,folyamatosan véresre harapja az enyémnek a fülét!Mivel én tudom irányítani a staffomat,ezért eszébe sem jut bántani a kicsit,de ezt a sógornőmről és a kutyájáról nem tudom elmondani...És persze ki fizeti az állatorvost...? Hát nem ő..

2013. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sippara ***** válasza:
69%
Utolsó, ne már! Tényleg békepárti vagyok,de a második doki látogatás után az első kutyám felé irányuló mozdulatra olyat leosztottam volna a kis görcsnek, hogy még a gazdi is belehülyül. Magadból - is - csinálsz hülyét azzal,hogy nem véded meg a falkádat.
2013. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván nem akkor tépi neki,amikor ott vagyok.Akkor elég a rászólás.De nem vagyok velük a kertben 0-24,sógornőmre meg nem hallgat a sajátja...
2013. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne bántsd már! Páromnál a nagymamája kutyája egy szadista...puli -westi szerű kis keverék. Egy zsákba kötve találták meg 9 éve. Párom drótos német vizsláját rendszeresen terror alatt tartja! Hiába szólsz rá, volt h rácsaptunka fejére, lelocsoltuk, semmi...akkor abbahagyja, utána folytatja. Megtépte a vizsla amikor kimentem a postáshoz, és még abból sem tanult. Nem feltétlen a gazda hibája!!! Nálunk Manó a keverék ilyen kis idegbeteg sokkos állat, az állatorvos is megmondta.
2013. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!