Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le kell vonni a kutyus kajájáb...

Le kell vonni a kutyus kajájából a jutalomfalat mennyiségét? Vagy egy kicsit kevesebbet kell neki adni enni?

Figyelt kérdés

A kutyus 5 hónapos:)

Klikkerezünk, és elég sok jutalomfalatot kap, ezért kevesebbet kell neki adni enni? Nem szeretném, hogy elhízzon.

Köszi a válaszokat:)



2013. ápr. 1. 17:57
 1/3 sippara ***** válasza:
Igen, ilyenkor vonjuk a falat mennyiségét a kajából :) eleinte elég tippre valamennyivel kevesebbet adni, aztán ha hízik, tovább csökkented, ha fogy, emeled az adagot.
2013. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már eleve kicsit kevesebbet adok neki egy ideje, de akkor most még jobban odafigyelek, köszi a választ:)
2013. ápr. 1. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkora a kutya és mennyi jutalomfalatot etetsz meg vele egy alkalommal. Egy 60 kilós kutyánál egy fél marék virsli plusz-minusz nem számít, egy csivavának meg lehet, hogy egész napra elég. Amikor vizsgára készültünk, akkor én olyat is csináltam, hogy reggel-este gyakoroltunk és gyakorlás közben a száraztápját etettem meg vele jutifalatként. Ha hetente egyszer elmegyünk kutyasuliba, akkor meg az aznapi reggelit egyszerűen kihagyom és éhes kutyával megyek. Esetleg az előző napi vacsorát is kihagyjuk.
2013. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!