Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Radikális Állatvédőket ti...

Radikális Állatvédőket ti támogatjátok/támogatnátok? Vagy túlzás már, amit csinálnak?

Figyelt kérdés
Mert ilyen alapon őket is börtönbe lehetne nyomni,hogy embereket bántalmaznak...

#radikálisállatvédelem
2013. ápr. 1. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Én támogatom őket, az emberek meg meg tudják védeni magukat.
2013. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Irtanám a radikális állatvédőket. A sötét zöldekkel együtt, mert egyikük sincs ki a két kerekük.
2013. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 sippara ***** válasza:
75%
Ahogy az első is mondta, az emberek megtudják védeni magukat. Másrészt ők nem random embereket vernek össze az utcán. Valljuk be, azért, hogy a radisok egyáltalán foglalkozzanak az üggyel (még konkrét kivonulásról nem is beszélünk) már jócskán tennie kell az illetőnek.
2013. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Támogatom őket.

Egyrészt nekem is többször segítettek.

Másrészt a törvényeink gyakorlatilag büntetlenül hagyják az állatkínzást,nem tesznek ilyen ügyekben semmit.Valami visszatartó erő kell.

2013. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Az önbíráskodás elítélendő, bármilyen okból is történik.
2013. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, konkrétan mi a tevékenységük, de általában nem támogatom a radikalizmust. Viszont vannak esetek, amikor igenis a legsúlyosabb büntetést látnám helyénvalónak.
2013. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Támogatom őket, ok nélkül nem bántanak senkit, akiket "lekezelnek" azoktól meg nekem is kinyílik a bicska a zsebemben...a jómúltkor pl. egy olyan riportot láttam, amikor a sintér lenyúlta az altatásra szánt összegeket, a kutyáknak meg elvágta a torkát...nah az ilyenek meg is érdemlik. Senki nincs rákényszerítve arra, hogy állatot tartson, vagy velük foglalkozzon, aki mégis így tesz, tegye normálisan. Ők legalább tesznek valamit és nem csak arra várnak h hátha betartanák már végre az állatvédelmi törvényeket, mert nem fogják...
2013. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Nos ha ilyen esetekhez mennek ki, mint az utolsó írta, akkor támogatom. Mindenesetre engem is akartak már feljelenteni, mert az utcán a kutyámat büntettem (nem vertem), és nem örülnék ha egy ilyen radikális ezért elkapna.
2013. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Támogatom őket. Addig amíg itthon ennyire semmibe nézik az állatok jogait és úgy általánosságban, szinte semmi büntetés nem jár az állatkínzóknak, úgy gondolom hogy ők legalább tesznek valamit. Nem ártatlan emberekre szállnak rá. És különben is. Az emberek meg tudják magukat védeni, míg az ő általuk bántalmazott állatok védtelenek.

Majd ha komoly pénzbírság, LETÖLTENDŐ börtönbüntetés,állattartástól való eltiltás és úgy általánosságban, büntetés jár az állatok kínzásáért/elhanyagolásáért akkor majd beszélhetünk arról hogy a megfelelő módszereket használják e a radikálisok. Szerintem..

2013. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Erőszak erőszakot szül, meg hasonlók. Nem hiszem, hogy bárhova is vezet. Ő megver valakit, aki bántja a kutyát, kitudódik, pár kopasz őt veri meg..stbstb ördögi kör. Senkinek nem kéne ezt támogatnia.
2013. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!