Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek baj ha egy nagytes...

Szerintetek baj ha egy nagytestű kutyát középkategóriás táppal etetek?

Figyelt kérdés

10 hónapos labrador kutyusom Josera Juniort kap kimérve kiskora óta, ez középkategóriás táp-

Junior, Regular,Active

Mivel lassan egy éves felnőtt tápra kell váltani, én nem Active-ra akarok mert nem végez olyan fizikai munkát,Regular-t akarok.

Josera super prémium tápot nem kapok kimérve

Kids,Optiness ezekbe vannak probiotikumok, porcvédő.

Josera fehérje 25% ez elég a csontoknak,mert végülis a farkasoknak sem nyújtottak porcvédőt,probiotikumot hanem a fehérje az izomzat. Meg ami benne van az se sok csak zöldkagyló kivonat. Igazából azt akarom ezzel mondani hogy a labrador nagy atléta, porcbetegségek,csípőizületi diszplázia veszélyezteti, de ha egyszer én nem akarok nagy 10-20 kg-os zsákot venni, azért hogy kapjak probiotikumot meg porcvédőt különben is azt külön is lehet venni.


2013. ápr. 1. 20:49
 1/5 anonim válasza:
100%

Nem gond,de lassan keverheted a kettőt együtt,pl. egy rész Active (mert a kutyusnak azért kell a mozgás,főleg a labradornak,iszonyú kis izgő-mozgó) vagy Regular (nem tudom,miért nem akarsz neki adni,pedig a neve is jelzi,hogy szabályos),két rész Josera.


Nagyobb korában ha nem sokat mozog,adhatsz neki Regular-t,ha sokat sétáltatod,futsz vele Activ-ot adj neki.


Puszi

2013. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem mit akarsz. A kérdés persze érthető, nekem boxerem van brittel etetem. Tehát közép kategóriással, mellé kap zöldkagylót.

De amit a kérdés alá irtál nem értem bocs.

2013. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kimérve nem drágább? Nekem eszembe se jutna kimérve venni. Előbb-utóbb úgyis elfogy a teljes zsákkal. Amúgy én pont kölyökként voltam vele úgy, hogy a Kids kicsit ugyan drágább mint a Junior, de ezen a havi 1-2 ezer forinton már ne spóroljunk. És még a Kisd mellé is adtam neki extra glukozamint. Nemsokára Active-ra váltunk, a nagy már két éve azt eszi.
2013. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a lényeg,hogy Kids-et akartam,hogy mivel nagytestű védje az izületeit, meg a probiotikum ami benne van az emésztést megkönnyíti de csak internetről tudnák rendelni,szüleim nem engedik,mert nem szeretik az ilyet.
2013. ápr. 2. 08:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a dogshop-ról rendelek, készpénzel fizetek amikor kihozzák még soha nem volt gond. Ha kérem előző nap értesítenek a szállításról, de azt is meg lehet beszélni hogy én csak 3 után vagyok otthon és úgy hozzák. Olcsóbb mintha botba venném és tuti az van a zsákba amit kérek nem amit az eladó mond.
2013. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!