Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire van szüksége a Bichon...

Csbiuska kérdése:

Mire van szüksége a Bichon Havenese kutyának elsősorban?

Figyelt kérdés
Most készülünk megvenni a kutyust, ezért kérdezem, hogy mire lenne szüksége? Mik az alapok és mik azok, amik már csak plusznak kellenek?

2013. ápr. 2. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

kutyatálak

nyakörv

póráz

fekhely

fésű

kutyasampon

jó minőségű kölyök táp (Pro plan-t ajánlom)

játékok

2013. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első vagyok..


idővel mindent kitapasztaltok, nevelésről olvassatok sokat,mert könnyen a fejetekre nő, mert hízelegni és nézni nagyok azt tudnak,hogy ne haragudj rá,de a következetség nevelés nagyon fontos!!!


egy havanese gazdi :)

2013. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló már leírta a szükséges felszereléseket. :)

Ami nagyon fontos:

Oltások (minden oltás) chip,és az ivartalanítás!

Ha ezt nem tudjátok finanszírozni akkor ne is vegyetek kutyát,mert a felelőss állattartás itt kezdődik!

Csak minőségi táppal etessétek royal canin, acana, vagy hills. Megkérik az árát de megéri!

És ami a legfontosabb:

Csak akkor vállaljátok fel ha gondoskodtok róla élete végéig. Egy kutya bizony sok pénz és idő. Nem lesz majd mindíg pénzed magadra vagy a saját szórakozásaidra mert a kutya lesz majd az első! Egy kutyára költeni kell!Ezt vegyétek figyelembe! Jó kutyázást :)

2013. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Osztom az első két válaszoló véleményét.

Amit én hozzátennék: ha nem menhelyről veszitek, SEMMIKÉPPEN ne szaporítótól! Ha nem menhelyi lesz, akkor inkább áldozzatok rá több pénzt egy kennelből, sokkal jobban jártok hosszútávon. ÉS ott még a tenyésztőtől is kérdezhetsz bátran. ;)

2013. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Na ettől vagyok kikészülve!! Mindjárt elhozzátok a kutyát, de azt sem tudod, hogy milyen alapvető dolgokra van szüksége? Akkor a neveléssel mennyire lehetsz tisztában?? Na az ilyen emberek miatt van annyi idegbeteg szobacirkáló :/ Ha majd veszed a pórázt mindenképpen flexit vegyél, az fog illeni hozzátok :D
2013. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És fontos az egy életen át tartó szellemi és fizikai lefárasztás minden nap.
2013. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös! Ez a leendő gazdi pont, hogy próbálja előre megtudni a leendő kutyája igényeit, nem kell ostorozni és szélsőségesen véleményt nyílvánítani. Nem utólag érdeklődik... Attól, hogy előte nem tud még mindent lehet nagyon jó gazda. Közben is tanul majd vele együtt. Azért nem kell azt hinni, hogy feltétlenül nagy előtanulmányok kellenek a felelős kutyatartáshoz. (Főleg, hogy nem egy kemény őrző-védő kutyát szeretnének venni, hanem egy családbarát, kistestű, társasági kutyát.) Ahogy itt érdeklődik, gondolom sok felé olvasgatott már kutya témában. Szóval szerintem pont igyekszik felkészült gazdivá válni, nem kell bántani...
2013. ápr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!