Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség?

Mi a különbség?

Figyelt kérdés
A cane corso és a kanári szigeteki kutya között mi a jellembeli különbség? Légyszíves ne linkeljetek wikipedia-t és társait csak tapasztalatok érdekelnek! Mindkét kutya nagyon tetszik, de nem tudok dönteni.
2013. ápr. 2. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

a kanárinak még van olyan állománya, amivel aktívan dolgoznak, egészségesebbek, ösztöngazdagabbak. (meg is különböztetik őket névleg: presa canario és dogo canario)


a cane corso szinte teljesen show-kutyává alakult, alig-alig találni nem elhízott, még munkaképes példányát. én a kanárit választanám.

2013. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem csak hobbi kutya lenne, meg egyébként sem tudnék neki az eredeti "foglalkozásának" megfelelő körülményeket biztosítani :D A házőrzés meg elhanyagolható, mert bár van kert, úgyis inkább benti kutya lenne. Az, hogy a leendő szülők mennyire vannak elhízva nem mérvadó, mert a kölyök fizikuma tőlem függ. Engem inkább az érdekelne, hogy melyiknél nehézkesebb a kamaszkor, melyik hajlamosabb jobban az agresszivitásra, melyik a bújósabb,simulékonyabb stb.
2013. ápr. 2. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a kanári-szigeteki "keményebb", hajlamosabb az agresszióra, de mivel mindkét fajtával csak közvetett kapcsolatom volt, ezt ne vedd készpénznek.
2013. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!