Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az angol cocker spániel...

Fruzsko22 kérdése:

Mennyi az angol cocker spániel "emberi" évben számolt várható életkora?

Figyelt kérdés
Annyiféle variációt láttam már hogy hogyan kell átszámolni az emberi évet kutyaévvé és fordítva, de nem tudom hogy melyik helyes. És ne írjátok azt hogy nézzem meg az Interneten mert amint írtam már nagyon sokféle variációt találtam. valaki sürgösen meg tudná mondani hogy hogy van mert hamarosan lesz kutyám és szeretném tudni. Elöre is köszi :))

2013. ápr. 2. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az egy általános tévhit,hogy a kutyák 15 évig is élnek. "akár" eddíg is elélhetnek de az átlagos az, hogy 10 év. Ha valakinek a kutyája ennél tovább él,az örüljön és készüljön fel mert lassan jön majd az állatorvosi számla is..

Úgy tudom, a kutyánál egy év 7 évet jelent,és így egy 10 éves kutya 70éves az emberek átlagéletkora is kb 70-75 év. erre lehet számítani.

2013. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tökmindegy, hogy mennyi "emberi év"? Miért nem kérdezed, hogy mennyi kacsaévben, vagy alpakaévben? Ugyanannyi értelme van. Semmi...

15 életév az kb. reális egy cocker spánielnél.

2013. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én így szoktam: 1 év az kutyaévekben 7 év. Tehát, ha egy kutya 10 éves azt megszorozzuk 7-te és így az eredmény 70 év lesz ;) Ha meg nem erre voltál kiváncsi akk kb. 13-16 évet élnek ;)
2013. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat és a 2. válaszolónak: ha nem tudod mi a válasz vagy nem érdekel akkor ne írj ide. a gyakorikerdesek arra volt kitalalva ha valaki valamit nemtud/nem ert kerdezzen es akik tudják valaszoljanak, ne csufolkodjanak
2013. ápr. 3. 14:40
 5/5 A kérdező kommentje:
;)
2013. ápr. 3. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!