Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanitas? Egy 10 honapos...

Tanitas? Egy 10 honapos kutyat lehet meg tanitani tudja mar az ult a pacsit meg azt, hogy nem szabad de tobbre kepes?

Figyelt kérdés
Egy 10 honapos kutyat lehet meg tanitani tudja mar az ult a pacsit meg azt,hogy nem szabad de tobbre kepes?Vagy mar tul nagy.Egy zsomle szinu labradorrol volna szo.Lehetseges?
2013. ápr. 2. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges! Hiszen még nagyon fiatal a kutyusod. Bármit megtaníthatsz neki. :)
2013. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mátyás97 ***** válasza:
Simán:) Az én Goldim 2 éves, és még mindig tanítom.
2013. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Igen, még lehetséges tovább tanítani.

Nekünk egy fehér Bichon kiskutyánk van, 8 hónapos, és ugyebár mondták nekünk, hogy ezek a kutyák nem épp kiképzésre vannak, de 1 éves korukig simán tanulnak.

Ezért a te labradorodnak is még van hova fejlődnie 10 hónaposan :)

2013. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hovarju ***** válasza:

Persze, hogy lehetséges. A kutya élete végéig képes a tanulásra.

Minden csak rajtad múlik, kitartás és következetesség.

Nagyon sok oktató videót találni.

2013. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
képes hát! én kutyám ebbe a hónapba lesz 1 éves és nagyon okos, sok mindent tud és fog is
2013. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van két 8 éves keverékem, még mindíg tanítom őket.
2013. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, a legjobb korban van. A legtöbb kutyaiskolába nem is lehet 7-8 hónapos kor előtt kutyát vinni, mert még annyira kajla kölykök, hogy nem tudnak rendesen koncentrálni, inkább a játékkal vannak elfoglalva.

Amikor én jártam a kutyámmal kutyasuliba, voltak ott idősebb kutyák is, egy 4 és egy 7 éves.

2013. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem 10 hónapos hanem kb. 10 éves koráig tanítható.

Elmehetsz vele kutyaoviba is (12 hónapos korág) ott is csomó minden hasznos dolgot tanulnátok mind a ketten. :)

2013. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hersze ***** válasza:
Nekünk van egy 3 éves Amstaffunk, 3 hónapja tanult meg frizbizni...kb 1 hetébe telt megtanulni hogy hogyan is kéne a levegőbe elkapni. 2 hónapja húzott engem először szánkón..kb 20 percébe tellett megtanulni hogy ő fut én meg korrigálom a kanyarokba a szánkót. Úgyhogy még nagyon sok dologra meg fogod még tudni tanítani a kutyádat :D
2013. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!