Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell egykölyök Yorkit...

Hogyan kell egykölyök Yorkit gondozni, etetni?

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi vagyok az etetéstől a sétáig.... Köszönöm szépen a válaszokat előre!

2013. ápr. 2. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Fú, erről rengeteget lehetne írni. Egyébként ugyanúgy, mint bármelyik más fajtát.

Az enyém naponta 2x eszik, reggel száraztápot, vacsorára általában gyümölcsöt, vagy husit, stb.

Kérdezz konkrétabban, mert így nehéz írni :)

2013. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) a sétára naponta hányszor mennyi időre, naponta hányszor mennyi kaját kapjon,szőréről pár mondatot h hogy kell kezelni,meg ilyenek :))
2013. ápr. 2. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
erre sajnos nincs konkrét válasz. vagy már nagyon rá vagy pörögve a dologra de de nem parázni.:) ugyan olyan kutya mint a többi... ezt majd érezni kell
2013. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én naponta minimum 4 alkalommal megyek le vele, van, hogy 5x.

Reggel 5:30-kor, olyankor 10-20-30 percet sétálunk, attól függően, hogy milyen az idő. Nyáron olyan is van, hogy 5kor kipattanunk, és sétálunk 1 órát.

Aztán 11-12 óra körül aki épp otthon van (apukám, anyukám, vagy a tesóm) kb 20 percre.

Én 17 órakor érek haza, és akkor lemegyünk 1-2 órára. Aztán még 22 órakor leviszem annyi időre, hogy pisiljen egyet, és már megyünk is föl aludni.


Jó, ha minden nap van egy hosszú séta, de az örök szabály, minél több, annál jobb :)

6 éves a kutyám, és még mindig rengeteg energia van benne. Van, hogy elmegyünk 5-6-7 órás túrákra, és nagyon élvezi.


A szőrét elég sokféleképpen le lehet nyírni, íme néhány példa:

[link]

Hosszú szőrben szerintem felesleges egy yorkit tartani, pláne ha nem kiállítási kutya. Az enyémnek a testén rövid, a lábain és a pofiján hosszabb.

2013. ápr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nekem 4 hónapos a Yorkim
2013. ápr. 3. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!