Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez fajtatiszta...

Szerintetek ez fajtatiszta Shar-Pei?

Figyelt kérdés

Itt kóborolt a környéken ez a Shar Pei kutyus, befogadtuk átmenetileg.

Elég nehéz eldönteni, hogy fajtatiszta e, mivel nagyon sovány. Az alapvető vonásai megvannak, nyelve kékes fekete!


[link]

[link]


2013. ápr. 2. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
kár megkérdezni százszor... de egyébkénk igen valószínűleg(!) az!
2013. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sippara ***** válasza:
65%
Ha már még egyszer megkérdezted, válaszolok megint (úgyis percek óta a képet nézem :D). Szerintem a feje - pontosabban az orr-száj rész - kicsit masztiffos, nagyon hosszan lóg lefelé az általam eddig látott Shar pei-ekhez képest: [link]
2013. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csórinak köze nincs a masztiffhoz:D illetve annyi hogy hasonlít rá a már általad előbb említett ponton (egy kicsit). de ez a fajtájából és legfőképp a kutya színéből adódik.
2013. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz meg a neten egy valóban Shar-Pei-t. A képeden a kutyának a feje nem fajtajellegű.
2013. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hovarju ***** válasza:
A sher-peinek nem rózsaszín a nyelve? Én úgy tudtam, hogy a csau-csaunak van kékes fekete nyelve. (ha tévedtem bocsánat)
2013. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

miért számít, hogy fajtatiszta-e?

törzskönyv hijján legfeljebb shar-pei jellegű kutyának nevezhetjük (egyébként annak tűnik).

btw lehet kék a nyelvük.

2013. ápr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

Shar- pei, csak ki van. Akármilyen fajtatiszta kutya ha ilyen körülmények közt van, az sem fog másképp kinézni.


Fogadd be javítsd föl és mindjárt másképp fog kinézni.

2013. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!