Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtákat véltek felfede...

Milyen fajtákat véltek felfedezni ebben a keverékben?

Figyelt kérdés

Itt a kép: [link]


Mamám kutyája. Nem egy okos kutya csórikám, de jó jelző, házőrző. Itt éppen figyel.



2013. ápr. 2. 22:55
 1/8 Baby11 válasza:
Szerintem német juhász van benn.
2013. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Foxi is van benne
2013. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Vagy az apja vagy az anyja az az egy egész nagytestű fekete kutya volt. Olyan kuvasz és németjuhász keverék szerűség. De volt abban is már minden. Igazi tanyasi mix lett ő is.
2013. ápr. 2. 23:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit kopós is.

Egyébként jól néz ki.

2013. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyjából jók lehetnek az eddigi hozzászólások. kivéve talán a kuvaszt:) hiszen azért nekem nem tűnik olyan nagynak
2013. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is nagy. Csodálkozok is hogy ilyen kicsi lett, mert az egyik szülője tényleg nagy kutya volt hozzá képest.
2013. ápr. 3. 06:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy nem okos? Mennyit foglalkoztok vele? Te vagy a Mamád?
2013. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát kiskorában próbáltam nevelgetni, viszonylag sokat foglalkoztam vele, de egyszerűen nem lehet megtanítani semmire. Még sétáltatni se lehet mert az utcán mindentől fél. A portán belül ő az úr, de az utcán olyan mintha kisebbrendűségi érzése lenne. Érdekes, mert negatív tapasztalata nem volt soha az utcai séták során. Nekem vizslám van jelenleg, előtte volt pár keverék kutya is. Őket meg tudtam tanítani normálisan sétálni, pockozni, meg az alap vezényszavakra, ezt nem sikerült.
2013. ápr. 3. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!