Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám majdnem megkapott...

A kutyám majdnem megkapott amikor a chipet belerakták. Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

megijedhetet és te voltál közelebb vagy egyszerűen csak fájdalmat érzet és ha kutyák érzik,hogy vki fájdalmat okozott nekik akkor megkapás akarják tudtára adni,hogy ez neki nem tetszik...


amúgy ha a falkavezérséggel nincs probléma illetve semmi hasonló nem is történt még akkor a félelmnek,fájdalomnak tudható be szerintem..

2013. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz helyen,esetleg rosszul foghattad még esetleg.
2013. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém a chipbeültetés után,a leolvasó pittyegő hangjára kattant be.Attól megijedt nagyon,igaz nem akart megharapni,csak elkezdett ugatni.Ez tavaly novemberben volt,azóta 4x voltunk lent a rendelőben,és a 4-ből 3 alkalommal még nagyon bizonytalan és félős volt emiatt.De a 4. alkalommal végre megint a régi volt,és nincs semmi probléma.


Ha nálatok is hasonló a helyzet,hogy csak megijedt vmitől,akkor valószínű kiheveri.Meg igen,nem árt,ha a falkasorrend a helyén van.

2013. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megijedt. Meg amúgy nekem mutatta a doki a chipes tűt hogy elég vastag. az én kutyám kapott kis sprayt ami elérzésteleníti. Kicsit mozgolódott meg nem nyikkant. A tied megijedt, de kiheveri elfelejti majd.
2013. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!