Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen munkavonalú skót...

Milyen munkavonalú skót juhászkutya kennelek vannak Magyarországon? Esetleg a környező országokban?

Figyelt kérdés
Eddig egyedül a Méda-Gardenről hallottam,érdekel,több is van-e.A collie.lap.hu-n rengeteg kennel van,párat át is néztem már közülük,de valljuk be,elég hosszadalmas.Tudtok esetleg ajánlani?
2013. ápr. 3. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazából a Méda-Gardenen kívül itthon nem nagyon van munkavonalú tenyésztő.

Van még pár tenyésztő, akik szerint a kutyáik alkalmasak munkára, én ettől függetlenül úgy gondolom, hogy ők is elsősorban küllemre tenyésztenek. Ez természetesen nem zárja ki a munkakutyázást, de azért valljuk be, hogy nem jellemző, max. hobbi szinten rájuk.

Én azt mondom, hogy vedd fel Melindával a kapcsolatot. Ő tud neked sokat segíteni, ismeri szinte az összes külföldi kennelt, de ő is tervez almot.

2013. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötletet,valószínűleg így lesz!
2013. ápr. 4. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom mondani, hogy honnan ne vegyél semmiképp! Wolf kennel a neve, a pasasnak iszonyatosan meggyőző dumája van, hogy miért tőle vegyél kutyát és a kutya is épp olyan vérvonalú lesz, amilyenre neked szükséged van... Bocsi, hogy nem pont a kérdésedre válaszoltam, de nem bírtam magamban tartani. :D
2013. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felhívásod,már néztem korábban a honlapját...Nem tudtam eldönteni,hogy sírjak-e vagy nevessek ekkora falszöveg mellett!Egy szánalmas,utolsó szaporító.A collie-jai is szegények,meg sem közelítik a fajtát.De köszönöm a válaszod :)
2013. nov. 9. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!