Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem linket irni jó...

Murguly Patrik kérdése:

Tudnátok nekem linket irni jó Amerika Staffordshit Terriert kölyököt?

Figyelt kérdés
Jó vérvonallal ha lehet törzskönyvel és max 30.000 a válaszokat előre is köszönöm.
2013. ápr. 3. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg az új audit néztem ki magamnak,bár egy R8 is megtenné.

Nem tudsz valahol max 20 ezer ft-ért? Ha igen akkor majd én is segítek neked keresni egy fajtatiszta,törzskönyves,szűrt kutyát aki életed végéig társad lesz, és nem kell folyton szervízbe vinni mert előjön mindenféle hibája,mert SZAR helyről veszed.

2013. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sippara ***** válasza:
100%

Hobbira, ivartalanítási kötelezettséggel 60 de inkább 80.000 forint környékén gondolkozz. Erre jön a "kezdő csomag" (táp, póráz, nyakörv, játékok, kb. tízezer forint), és az oltások, féreghajtás (szintén kb. tízezer forint). Érdemes még félretenni pénzt az ovira (érdemes körülnézni, sok helyen indítanak ingyenes ovit!), sulira (vagy heti X alkalommal alkalmanként egy-kétezer forint, vagy tanfolyamos rendszerben - pl. tükörsulik, cerbi - harminc-ötvenezer forint között.)


Ez így összesen a legjobb esetben is száz-százhúszezer forint, szóval nagyjából ennyit érdemes összegyűjteni vásárlás előtt.

2013. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha igy kerestel ra a guglin, akkor nem csodalom, hogy egy linket sem talaltal...


elso korben tanuld meg a fajta nevet: amerikai staffordshire terrier. majd dontsd el, hogy mit akarsz: fajtatiszta staffordshire terriert (ez minden esetben torzskonyves), vagy egy kevereket 30.000ert?

olyan opcio ugyanis nincs, hogy stafford is, meg olcso is. egy igazi amstaff 60-80ezer forintnal kezdodik.

2013. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Törzskönyves kutyát nem kapsz 70-80 alatt, azt azért jó, ha tudod.

Egy tenyésztő, aki rákölt csomó pénzt a kutyára, tenyészszemlére, szűrésekre, és arra, hogy kiállításon jó eredményeket érjen el (tehát jó nevű legyen a kennel) az miért adná 30 ezerért a kutyát? Senki nem fogja jófejségből tök nagy veszteséggel eladni a kutyákat.

2013. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

előttem már jól leírták,megfogalmazták a lényeget..



ha van rá 30 ezer amit rá szánsz miért nem gyűjtesz még?

ha dolgozó ember vagy és félre raksz minden hónapba akkor jó pár hónap alatt össze jön 100 ezer is abból tuti tudsz venni egy tk-s szűrt kutyát és még az oltásokat is kitudnád fizetni..gyűjts a 30 hoz még 70 ezret és akkor tuti biztos egy igazi amstaff kutyád lesz,nem csak egy keverék! :)

2013. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is való neked, a StaffordSHIT.
2013. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!