Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítséget érdeklődni kutyapár...

Segítséget érdeklődni kutyapároztatás ügyben. Van egy Yorkshire terrier 5 éves kan kutyám, és szeretném pároztatni, de eddig még nem volt. Nem tudom, hogy megy ennek a menete, mikor jó pároztatni a kutyát?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Soha,elég szaporított yorki van Magyarországon,menj el dolgozni ha pénz kell.
2013. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
igy igaz. nem kell szaporitani a kutyákat! tele van az összes menhely!
2013. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

akkor, amikor mindkét szülő elérte a megfelelő kiállítási eredményeket, legalább tenyészthető minősítést kapott a tenyészszemlén, elvégezték rajtuk a fajtára jellemző betegségekre az egészségügyi szűréseket, a szukatulajdonos kiváltotta a kennelnevét, és felkérte fedezni a kanodat.


abban az esetben, ha nincs törzskönyve, kiállítási eredménye, egészségügyi szűrése a kutyádnak, akkor SOHA.

2013. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Ne szaporíts, van már elég ideg gyenge yorki meg más keverék, ne gyárts több menhelyre kerülő kutyát. Mellesleg a NAV most szeret "tenyésztőket" ellenőrizni.
2013. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

inkább ivartalanísd!!!


minek annyi yorki minden 2. kutya yorki..

csak a környéken (néhány háztömb) van vagy 20 yorki,aranyos kutyák nem is volt velük bajom,de hogy mindig ilyen fajtát látok,ahogy csak az utcára lépek..

a legtöbb ideggyenge vagy vmi keverék,van köztük sok elég csúnya példány gondolom azok is olyan alomból vannak mint amire te készülsz!


ha kutyázni akarsz segíts be a menhelyen ha pénzt akkor dolgozz többet!!!

2013. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ne gyárts újabb almokat.
2013. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Felelőtlen és ostoba is vagy! Nem kell több kutya, így is elég van. Sok kutya él rossz körülmények között,és ha fedeztetnél azzal magadat minősítenéd le.

Csak egy szaporító tesz ilyet, remélem te nem akarsz az lenni! Csak egy módja van a felelős kutyatartásnak

Ivartalanítsd a yorkit bár eddíg is megtehetted volna, én személy szerint kötelezővé tenném,hogy csak az vehet magához kutyát aki ivartalanítja 1 éven belül! És lám, mindjárt nem lenne annyi kutya!

2013. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem rossz ötlet bár ezt csak én gondolom mivel én akarok kölyköket az én lány yorkimtól
2013. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!