Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek honnan lehet a...

Szerintetek honnan lehet a legolcsóbban hozzájutni microchiphez? 2 kutyánk van és elég megterhelő számunkra az 5. 000, - Ft-os db ár. Esetleg tudnátok segíteni, hogy honnan lehetne olcsóbban hozzájutni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

merre laksz?

3500 Ft a chip!

január 1. volt a határideje a kötelező jelölésnek és minimum tavaly nyár óta ettől hangos mindenféle média és internetes kutyafórum.

háromnegyed év alatt ennyit nem lehetett volna összerakni?

egyébként állatorvosi rendelőkben lehet a chiphez jutni és ott végzik a beültetést és a regisztrációt is.

2013. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fel kell hívni a rendelőket,hogy regisztrációval regyütt,hol mennyi.3500 a legkevesebb amit elkérnek,nálunk 4500 .
2013. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Környékbeli állatorvosoknál kel érdeklődni. De 3500/db-nál is 7000ft. Annál olcsóban nem fogjátok megúszni. Ha meg nagyon nem megy az sem, egyik hónapban kapja meg az egyik a másikban meg a másik.
2013. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
számomra hihetetlen, hogy nem tudtál összerakni ennyi pénzt 1 év alatt
2013. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 sh0cky válasza:
Én csak a kutyákat sajnálom, akinek nincs 5ezer avagy 10ezer forintja a kutyáira, annak miért kell két kutya? Egyáltalán kapnak azok enni? Szánalmas hogy a legtöbb kutyatulajdonos ezzel védekezik hogy drága a chip, kérdem én minek akkor neki kutya? Ezerszer többe kerül 1 kutya fenntartása, mint egy chip beültetése.
2013. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jan. 1-ig minden nagyobb városban voltak akciók, kedvezmények a chipeztetésre! Sok helyen ingyenesen is megcsinálták! És csak jan. 1-ig volt kötelezően 3500 ft, most ez már csak egy ajánlott ár, nem kell az orvosoknak feltétlenül betartaniuk. Miért nem volt elég felelősségérzeted ahhoz, hogy a határidőig csináltasd meg?
2013. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez igen! Szeretem az olyan embereket, akik anélkül ítélkeznek, hogy tudnának valamit is. Feltételezéseken alapul a vádaskodásotok. Igen, kapnak a kutyák enni, képzeljétek nem is soványak. Nahát ki gondolta volna. És nem tudunk ennyit félre tenni egy év alatt sem, mert épphogy kjövünk hóvégére... De az ilyen válaszokat biztosan olyanok írták, akiknek nem kell nélkülözni. A másik pedig, hogy feltettem egy kérdést és arra válaszoljatok, ne ítélkezzetek. Nem vagyok egyedül az országban és a nagyvárosi ingyenes akciókról is lemaradtam, mert egy vidéki kis faluban élek. Sőt nem is tudtam ilyenről. A normális válaszokat köszönöm.
2013. ápr. 4. 19:22
 9/14 anonim ***** válasza:
baromira jól tudom, hogy mi az a nélkülözés. a kutyát mégsem hanyagoltam el sosem, és nem is szarral etetem.
2013. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha faluban élsz, akkor kell hogy legyen össznépi oltás. Nem?

Én is faluban élek, múlt héten jött az értesítés, hogy 4-én és 8-án lehet vinni az ebeket oltásra. Itt elvégzik a chippelést is, 3500 ft.

2013. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!