Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap lesz chipeltetve a...

Holnap lesz chipeltetve a kutyám, félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves Staffordom. Nagyon aranyos és nyugodt, de játékos is. Amikor, van az oltás nagyon nehéz lefogni mert ugrál és nem marad nyugton. Holnap jön az állatorvos és be lesz neki adva a chip. De, hallottam, hogy a kutyáknak fájdalmat okoz. Hogyan fogjam le, vagy mit csináljak hogy ne harapjon meg se engem, se az állatorvost.
2013. ápr. 4. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kutyám már bevan chipeltetve és nem okozott fájdalmat neki, pedig ő tényleg nem semmi amit szokott művelni a dokinál.(cocker spániel,3 éves) egyszer megharapta a kezét az orvosnak, volt olyan is amikor 5-en fogták le oltásnál, de amikor chipeltettük akkor nyugodt volt és az a pici kis tű semmi az oltáshoz képest.Ha ő normálisan viselkedett chipeltetésnél akkor a tiéd meg pláne.

2013. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj jobban,mint amikor egy nagy tűt beléd tolnak.Ha viszont te félsz,a kutyád látja és beparáz ő is.
2013. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És tegyél rá textil szájkosarat,vagy a doki.Azért orvos,hogy kezelje az ilyen szitukat.Szólj előre,kaphat nyugtatót és nem lesz gond.
2013. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, h mekkora fájdalom. Ez a kutya konkrétan észre se vette:

http://www.youtube.com/watch?v=ejbRbjosXRk

2013. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mieink sem.
2013. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond. Ha nagyon aggódsz, akkor inkább ne te vidd az orvoshoz. Ha mindenki fél a harapástól, akkor tekerjétek körbe a pofáját a pórázzal, de azt szerintem még rosszabbul tűri, mint a chipelést.
2013. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kitől hallottál ekkora b.aromságot? :)


Vagy bocs..lehet, hogy nem b.aromság ha ügyetlen doki adja be a chipet. :) Nekünk 2 kutyusunkat chippeltek. A szembe szomszéd nem szereti ezt az állatorvost inkább kihívott másikat ( persze az drágábban dolgozik de buta mint a föld ) akkorát nyüszitett a kutyája, hogy a mi állatorvosunk is felfigyelt és elkezdett vele morogni. Jó formán úgy b.szta bele a kutya nyakába a tűt..


Na mármost vannak jó állatorvosok és kevésbé jók. :)

2013. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!