Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek miért tartják...

Mátyás97 kérdése:

Az emberek miért tartják olyan nagyra a pitbullt?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, én szeretem pitbullokat, meg minden, de miért van olyan sok Magyarországon?

#védelem #erő #pitbull #miért magyar ország
2013. ápr. 4. 16:48
 1/9 anonim válasza:
31%
Mert mostmár bárki tarthat harci kutyákat engedély és büntetés nélkül! De nekem nagyon nem tetszik az a kutya, mert úgy néz ki mint egy disznó + kutya keverék :)
2013. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok... Én MINDEN kutyát szeretek, bárhogy néz ki!:) Csak a sok tízen éves rajos gyerek ilyent tart, de minek? Oszt. társam 15 éves és van pitbull-ja. Még kölyök, de mi lesz pár év múlva...
2013. ápr. 4. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert erőt demonstrál,státusz szimbólum és minden hülye megveszi aki kemény legénynek tartja magát,vagy annak szeretne látszani.Olyan,mint a fekete merci vagy a BMV.Sokan viadaloztatják.A kevesek akik magát a fajtát szeretik,nem villognak vele,hanem képzik a kutyát és fajta jellegének megfelelő nevelésben részesítik.
2013. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

talán mert úgy néz ki ,mint egy kutya??

ami sajnos sok fajtáról most már nem mondható el :)

remek kutya,ha jó kezekben van,és fegyver ,ha rossz kezekben ( ide tartozik az elkényeztetett,félrenevelt,domináns ,és vezéri szerepben élő pitek !)

de ,a jó nevelés mellett ideális családi,házőrző,jelző ,kísérő ,mindenes kutya ,ami nem sok fajtáról mondható el :)

2013. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is kicsit sok már ez a pitbull divat. Az amstaff oké, az szép kutya, na de a pitbull szerintem az egyik legcsúnyább kutya, szegénykém. El nem tudom képzelni, hogy mitől lett divat. Talán tényleg azért, mert "félelmetes" és lehet vele menőzni a haverok előtt (már akinek bejön ez).
2013. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
utolsó akkor még nem láttál szép pitbullt:)))))
2013. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Nemigazán kedvelem a fajtát, de ha valakinek tetszik akkor tartsa, alapjáraton normális családi kutyák is lehetnek. DE foglakozni kell velük.

Azért divatosak mert státusz szimbólum, erőt képviselnek, meg a magyar fiatalok az amerikai társadalmat majmolják a filmek miatt, ott meg a pitbull nagyon népszerű.

2013. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
mert, menő, és mert minden évtizednek megvan a maga divatkutyája (éppen ami a leghírhedtebb) 70-es év: dobermann, 80 N.juh., 90 rottweiler most pedig a pit' és az Amstaff. Engem nem érdekel mi a menő, nekem nem lesz másfajta kutyám, mert ha menő, ha nem, ez az én fajtám!
2013. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
van egy olyan mondás hogy , 2 fajta kutya létezik a világon ,vannak a pitbullok, meg azok a kutyák akik pitbullok akarnak lenne :)
2013. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!