Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nyakörv (bőr) hosszútávon...

A nyakörv (bőr) hosszútávon kikoptatja a szőrt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hosszútávon? Igen.. Főleg ha közép vagy hosszú szőrű blökiről van szó.
2013. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel csak a séták ideje alatt van rajta napi 2-3 órát nem kopott ki a szőrük pedig már 8 évesek. Ha viszont egész nap rajta van, sajnos láttam már ilyet akkor kikoptatja a szőrt.
2013. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A bőr alatt nem gyorsan szellőzik. Ha vizes lesz, bepállik, mert nehezebben szárad.
2013. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen! nekem a labradoromon 7 éve rajta van a nyakörv. Hát azért meglátszik hogy hol van az örv mert bizony kikopott a szőr. Bár nem durván de láthatóan. Tapintásra is másabb, durvább. Nem nagy dolog, bár egy szép skót juhászkutyán már kellemetlen ha nyakon kikopott szőrrel van.
2013. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Félhosszú szőrű kutyámon kb. 2évig volt állandóan nyakörv. Semmi sem làtszik, még egy kicsit sem. A nyakörv hamarabb feladta, vagyis már egy kicsit elhasznàlódott ezért csak sétánál használjuk de nem mindig.
2013. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
Én a kutyámra mindig lazán teszem rá a bőr nyakörvet, úgy, hogy a tenyerem bőven alá férjen. Így is csak séta idejére van rajta utána meg leveszem. Nem koptatja.
2013. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!