Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kan kutyátok elhízott az...

A ti kan kutyátok elhízott az ivartalanítás után, vagy történt vele valami az ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
JA és milyen fajta a kutyus, és mennyi idősen végeztettétek el rajta

2013. ápr. 4. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Most 8 éves keverék pointer jellegű kanom 2 éve lett ivartalanítva, nem változott semmit nem is hízott meg. A szukám is ivartalanított nálla sem tapasztaltam változást, ői kb 8 éves keverék, benne valószínűleg agár vér van.
2013. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az jó :)
2013. ápr. 4. 21:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves és milyen fajta a kutyád?
2013. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Az enyémnek azóta ömlik a szőre. 7- évesen lett kiherélve.

Német juhász.

2013. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az enyém 1 hónapja lett kiherélve,akkor volt 1éves és 8 hónapos.Most ugye 1 év,9hós :))

Amstaff.

Semmi változás,talán jobb lett egy kicsit az étvágya,de rendszeresen mozog,így semmi hízást nem tapasztalok.

2013. ápr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4 évesen lett kipakolva, szükségszerűen. El van hizva, képtelenség lefogyasztani, a szőre borzalmas. Dob. 6 éves
2013. ápr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
10 hónapos westie, apa ragaszkodik hozzá én félek tőle, már találtunk egy nagyon jó orvost a nevét nem tudom, csak attól félek, hogy valami miatt annyi altatót ad be neki ami túl sok és örökre elalszik vagy valami komlikáció lesz :(
2013. ápr. 5. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, és legalább nem lesz rajta a kangörcs. Majd írd meg mi lett!
2013. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az orvosok orvosi egyetemet végeznek,és az ivartalanítás rutin műtét,nagyobb helyeken naponta többet is csinálnak.Az altató "véletlen" túladagolás kizárt.


És önmagában,ha több altatót is kapna,mint kéne,nem azt jelenti,hogy akkor elalszik örökre.

Az emberek is meghalnak,ha egy műtét alatt sok altatót kapnak??Az ilyen több órás beavatkozásoknál pl....

Nem...


Ne aggódj,semmi baja nem lesz.Apukád nagyon jól teszi,hogy ragaszkodik hozzá.

2013. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) Nekem ő olyan mint egy kis baba, én szerintem túlságosan is féltem :)
2013. ápr. 7. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!