Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak enni a kutyámnak?

Mit adjak enni a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Se az Acanát,se A Joserát,se a Brit kutyatápot nem bírja.Érdekes a neve sincs tápoktól nincs semmi baja.
2013. ápr. 4. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem bírja? Hasmenése van tőle?
2013. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

főzzél neki vagy BARF.

Nálunk ugyanez volt a helyzet lehetett bármilyen ízű,minőségű egyszerűen folytonos gyomorbajai voltak a tápoktól,szó szerint kényszerrel evett rossz volt nézni. Doki tanácsára elkezdtem neki főzni sertéshusit (csirkére allergiás) láss csodát alig várja hogy befejezzük az ebédet hogy ő is ehessen,egy falatot nem hagy olyan jó lett az étvágya,széklete is normális lett!

Pedig mi is vagy 6 féle tápott ha nem többet kipróbáltunk,mindegyik menhelyen kötött ki.

2013. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon lágy ,krém színű a székletük és nagyon büdös.Olyan miikor túl sok húst kapnak.N
2013. ápr. 4. 22:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyersen nem eszik meg a húst.
2013. ápr. 4. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Állatorvos látta?

Egészségügyileg nincs baja?


Én biztos kivizsgáltatnám.

2013. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nyers hússal etetem meg konyhai kulladékkal.A tápok nálam se válltak be, míg egyik állatorvos ismerősöm ajánlotta hogy etessem csirkefejjel nyersen s közbe adjak neki vitamint is. Azóta semmi gond nincs, a kutya az ragadozó a hús az igazi tápláléka. A szomszédba 3 kau van azokat is csirkefejjel etetik, a 3 kutya ott télen, 6kg csirkefejet kapott összesen.

Nálam a két kuvasz meg egy puli kap 3kg összesen, mérleggel kiporciózva.

2013. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Brit premiumtól az én vizslámnak is ment a hasa. Most hidegen préselt tápot kap már 4 hónapja, ettől meglepően kevés és szép a székletük (mert 2 kutyám is van) Ilyen tápot találsz a Zooplus-on. Vagy az amikinos is nagyon jó, csak kissé drága.
2013. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!