Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek meilyk a szebb...

Murguly Patrik kérdése:

Szerintetek meilyk a szebb kutya. A német boxer vagy az Amerikai Staffordshire Terrier?

Figyelt kérdés
Meilyket gondoljátok gyerekek családok közelében,nekem volt régen egy boxerem és nagyon szerető,megbizható kutya volt.

2013. ápr. 5. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez nagyon relatív, nekem boxerem van és számomra nincs szebb nálla. Imádom a kinézetét, és a jellemét. De egy ismerősömnek amstaffja van, az is nagyon aranyos. Ha megfelelően van nevelve mindkettő jól elvan a gyerekekkel. Arra figyelj esetleg hogy ne magas energia szintű kutyát válasz.
2013. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. Nekem pedig Amstaffjaim vannak,nekem az a fajta a legcsodásabb a világon! :)

Mind kettő jó gyerek mellé,minden nevelés kérdése! :)

2013. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát a nevelésre mindenütt amit kell oda figyelek. Csak nem tudom hogy milyen kutyát vegyek mert nekem mind2 teccik. De a Stafford mellé hajlok.A sok ellátás kb mennyibe kerül a fülvágás megengedet? Mert egy szépe törzskönyves kutya kb 25000 feltett van.
2013. ápr. 5. 10:32
 4/18 anonim ***** válasza:
25ezer? te viccelsz? Azért max valami szaporított keveréket kapsz. Százezret még nyugodtan adj hozzá a vételárhoz.
2013. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az szép!
2013. ápr. 5. 10:43
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

25 ezer? Egy kicsit el vagy tévedve. 60 alatt nem veszel normális törzskönyves kutyát!

Fülvágás állatkínzás,ebből kifolyólag nem lehet. Második voltam! :)

2013. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Majd küldök képet hogy milyen az anya apa és az alom.
2013. ápr. 5. 10:53
 8/18 anonim ***** válasza:

25 ezer? Egy kicsit el vagy tévedve. 60 alatt nem veszel normális törzskönyves kutyát!

Fülvágás állatkínzás,ebből kifolyólag nem lehet. Második voltam! :)

2013. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom az elsőt miért kellett lepontozni, mert teljesen jót írt. Egyébként nem kapsz normális idegrendszerű, betegségekre leszűrt törzskönyves staffit 25 ezerért, max egy szaporított kutyust. Még ha a szülőkről is mutatsz képet akkor sem lesz a helyzet más. Kép alapján ugyanis nem lehet a kutya betegségeit megállapítani, vagy a kutya idegrendszerét. Inkább a szülők szűréseit és eredményeit mutasd.
2013. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok, szerintem sem kéne 25 ezerért kutyát venni. Az hogy raksz fel képet az anyáról az egy dolog, de abból nem fogod tudni milyen rejtett betegségei. Az olcsó kutya később sokba kerűl elhiheted.
2013. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!