Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik az aranyosa...

Szerintetek melyik az aranyosabb, taníthatóbb, emberközelségesebb? a palotapincsi vagy a yorki?

Figyelt kérdés
kettő kutya között őrlődöm, mindkettő aranyos, és nagyon tetszik, de olyan kutyus kellene nekem, aki kitart mellettem, és szeretné a gazdiját.

2013. ápr. 5. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

aki kitart mellettem, és szeretné a gazdiját.


Ha jól bánsz vele, mindegyik szeretni fog...

Esetleg menhelyről is örökbe fogadhatnál, pincsi vagy yorki keveréket, ha ennyire tetszenek, milliószámra vannak és megmentenéd őket az altatás elől.

2013. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
az a baj keveréket nem szeretnék, csak fajtisztát...
2013. ápr. 5. 12:47
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Fajtisztát? Előbb olvass el egy két írást, mert igencsak van mit tanulnod kutyavásárlás előtt.
2013. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a palota sokkal aranyosabb, a pofija sokkal szebb. A yorki is aranyos, de sajnos olyan "p.csás" kutya lett, érted gondolom. Szerintem a többi nevelés kérdése, de ha kinézetre kérdezed, akkor palota!
2013. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
itt nem az a lényeg, hogy ki mennyit tud a kutyákról! barátomnak volt mindkettő! ismerem jól őket! de nem tudok választani, feltettem egy egyszerű kérdést, és nem kioktatásra vagyok kíváncsi...
2013. ápr. 5. 12:51
 6/17 A kérdező kommentje:

4*

köszönöm! a yorki szerintem is valamilyen szinten a nagyképű lányok felvágnak csak vele, hogy van, na meg csivava istenem... köszi :)

2013. ápr. 5. 12:52
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Hát téged lehet, hogy tényleg nem szeretne a kutya :/
2013. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha jól ismered őket miért teszel fel alapvető kérdést róluk? :D Amúgy szerintem nem is érted miért írta, hogy tanulj még róluk...
2013. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem fajtiszta hanem fajtAtiszta! Alapvető dolog, bár a magyarban sokan rosszul használják de ez van. Ezért írtak már előttem is. Én a yorkira szavaznék. A palotapincsikkel már volt kellemetlen tapasztalatom. Bár egy időben majdnem minden háznál ilyenek voltak most meg yorkik vannak szóval mind1 is :D Külsőre viszont lehet inkább a pincsi. Szebb! Bár egy időben a szomszéd pincsije feszt le akart szedni a bicikliről :S Meg taknyolt :S Más fajtában nem is gondolkodsz? Pl. westi?
2013. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Ezek a kutya személyiségétől is függő tulajdonságok, nem függenek teljesen a fajtától.
2013. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!