Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kutyusunk lefialt,...

Németjuhász kutyusunk lefialt, mikor kell a kicsiket állatorvoshoz vinni, vagy mit kell nekik venni?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja, hogy 2 hetesen negyed szem féregirtó, 6 hetesen oltás, de milyen mit hol, írja már le vki mi ne maradjon ki.
2013. ápr. 5. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
már rég állatorvosi kontroll alatt kellene lenni a kölyköknek, meg az anyának is. hívd fel az állatorvosotokat, majd ő felvilágosít.
2013. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt szaporítani kezdtél volna,talán utána kellett volna érdeklődni az ilyen alap dolgoknak.

Mindenképp állatorvos,minél előbb!

2013. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán azért kérdezem, mert nem ok nélkül nem bízom az állatorvosban. Vidéki vagyok, ez nem pest, hogy minden sarkon van egy állatorvos. Nem kioktani kéne, ha már vettétek a fáradtságot az írásra, hanem segíteni. Nem mindenkinek van több tízezre, hogy rohangáljak orvostól orvosig, szeretném, hogyha kihívok egy dokit, akkor tudjam ellenőrizni, hogy minden ok-e, mert a körzetes orvos pl még a szokásos veszettség elleni oltásnál sem cseréli a kutyák után a tűt és mindig megsértődik, ha közlöm, hogy előttem bontsa ki a tűt és cserélje ki a két kutya között is... és még sorolhatnám a barmolásait.. szóval másik dokit szeretnénk, de ide brsos lesz a kiszállás és nen voltak ervezve a kölykök, kapott a kutyus plesemény utáni szurit is de minek is fizettem érte majd egy tizest? inkább költöttem volna a gyerekeimre.. nem lopjuk a pénzt. szóval kössz a semmit és inkább örülnétek, hogy próbálok felelős lenni, és ne magatokból induljatok ki...nem tudtok minden körülményt! és még mindig nem tudom mit kell adnia a dokinak...
2013. ápr. 6. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
ha olyan marhára felelős próbálnál lenni, akkor nem hoztál volna le egy almot, mikor nincs pénzed rá.
2013. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amibe az injekció meg most a kölykök felnevelése kerül,a párosodás után rögtön ivartalaníttathattad volna.Ez még most sem késő.
2013. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Valóban a kicsik RENDES felneveléséből,már kb 5 kutyát ivartalanítani lehetne.Viszont,ez még most sem késő.Szóval,amint lehet ivartalanítsd.


A kölyköknek 2 hetes koruktól kezdve féreghajtót kell adni,és valóban látnia kéne egy orvos.DE egy olyan orvosnak,aki leméri a picik súlyát,átvizsgálja tüzetesen az összes kölyköt,minden adatot feljegyez róluk.Majd szerető gondoskodó gazdákat kereshetsz,akik 8 hetes koruk után elvihetik a piciket,akiknek addig 2 oltással és chippel kell rendelkezniük.


5 hetes koruk körül elkezdheted szoktatni őket a szilárd táplálékra,ajánlom a Royal Canin Starter tápokat.SEMMIKÉPP ne adj nekik tehéntejet.


Ja,mindemellett az anyakutyának legjobb lenne vemhes/szoptatós tápot beszerezned,jó minőségben.


(Ha mindezt összegzed,akkor csak megérte volna az ivartalanítás)

2013. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ, ennyit szerettem volna,
2013. ápr. 7. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!