Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S 1 napos kiskutyáim...

S. O. S 1 napos kiskutyáim vannak, nagyon édesek, de az anyjuk mindig rájuk fekszik, és félek hogy agyonnyomja őket. Etetem őket és az anyjukhoz is folyamatosan kiviszem szopni. Visszatehetem éjszakára őket? Hideg van kint

Figyelt kérdés
A 13 kiskutyából sajnos 4 maradt meg, mert az anya kilöködte az alomból őket, vagy összenyomta a nagy súlyával és elpusztult ( kuvasz). A kérdés lényege, hogy éjszakára ki merjem e rakni őket az anyjukhoz? Minden évben voltak kiskutyái és mindig felnevelte őket. De mégis bennem van a félsz.
2013. ápr. 6. 00:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
minek szaporítasz? ráadásul minden évben?!?!
2013. ápr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem szaporítom őket, falun lakok és sajna mindig becsúsznak valahogy, el volt zárva teljesen amíg forgott a kutya és még is ez lett...a kérdésemre pedig nem kérdéseket várom, hanem értelmes tanácsokat..
2013. ápr. 6. 00:49
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

HA tényleg csak becsúszott, rakd ki az anyja mellé őket, amelyik erősebb az életben fog maradni, amelyik meg nem, az meghal..

Nem mondom hogy nem kár érte - nekem is van kutyám, az ágyunkban alszik, tökéletes dolga van - de ha van minden évben x új szerencsétlen kutya akire csak a szenvedés vár, akkor jobb ha most elpusztul amelyik nem olyan erős.

Szóval rakd ki.

2013. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
4 kutyánk van..egy yorki egy kuvasz egy pincsi és egy husky... nincs szívem reggel arra kelni, hogy szerencsétlen elpusztul :( sajnos a kutyusok mellett volt 2 teknősünk..5 perce magárahagytuk a husky-t és az egyik teknőst megtörte mint egy diót :S..elég hogy az a szerencsétlen elpusztult...és a 13 kuryusból meg csak 4 maradt meg:S:S
2013. ápr. 6. 01:02
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

"falun lakok és sajna mindig becsúsznak valahogy"

???????????


hallottál már az ivartalanításról? egy tanulóalkalom nem volt elég? vagy szerinted ez jó így, ahogy van? megáll az eszem.

2013. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
ez most a valóság, vagy csak provokálod az embereket? agyonharapta a kutyád a teknősödet? hogy lehet ilyen felelőtlen?
2013. ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 sippara ***** válasza:
62%
Édes Istenem, szerencsétlen szuka... Te szellemileg elmaradott barom. Amit csinálsz a kutyáddal, azt kapásból állatkínzásnak minősíteném. A lányodat is az első menstruációjától minden egyes adandó alkalommal felcsináltatod, ugye? Ugye te is minden egyes alkalommal, mikor menstruálsz, potyogtatod a purdékat?
2013. ápr. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Úristen, ezen a kérdésen most én is kiakadtam.

Arra fogni a nemtörődömséget és a felelőtlen szaporítást hogyfalun laksz. Te jó ég.

Alap hogy az ember ivartalanítja a kutyáit, hacsak nem tenyészti őket.

Hogy ki lehet készülve szerencsétlen kutya szervezete, ha minden évben arra van ítélve hogy fialjon. És a legszörnyűbb hogy nem is vagy vele tisztában, hogy milyen szörnyű sorsa van miattad.

A másik, a teknősös sztori...én ilyen szörnyűséget még nem is hallottam.

KEGYETLEN GAZDA VAGY.

Kár hogy az állattartás nincs valami vizsgához kötve.

2013. ápr. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 sippara ***** válasza:
64%
Istennek legyen hála, hogy legalább nem szaporodsz.
2013. ápr. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező itt az emberek 99% azt fogja mondani hogy felelőtlen szaporító vagy, mert ez az igazság.

Az a gondolat egyszer sem merült fel benned hogy ezt az egész hercehurcát megtudnád oldani ha elvinnéd ivartalanítani? Szerinted az normális ha az a szerencsétlen minden évben kiskutyagyárrá válik? Szerinted az nem készíti ki a kutyát? Csak halkan megsúgom hogy te jársz kegyetlen rossz úton.

Arra is gondolhatnál hogy esetleg a kutya nem véletlen nyomja agyon a kölyköket, mert már qrvára nem hiányzik neki ez az egész. Az hogy a husky lezúzta szerencsétlen teknőst, nem is tudom hogy neme jobban járt szerencsétlen ilyen gazda mellett. Képzelem mennyire lehetnek megnevelne a kutyáid. Tedd ki őket, legalább nem fognak szenvedni a későbbiekben miattad. Azokkal a kutyákkal mi van amiket eddig szaporítottál?

2013. ápr. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!