Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám eltűnt az erdőben...

A kutyám eltűnt az erdőben séta közben, órákig kerestük kiabáltunk neki, hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Az erdő nem túl nagy 3 helyre is kijuthatott 3 településre,voltunk autóval már ezeken a helyeken is,menhelyet értesítettem,közösségi oldalon is keressem,de mégis mit tehetnék még,nagy testű kutya,barátságos ,chip van benne,Hogyan találhatnám meg????

2013. ápr. 6. 04:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Vagy haza megy, vagy pedig reménykedj hogy olyan találja meg aki elviszi állatorvoshoz megnézetni a chipet, és ha regisztrálva van, akkor az állatorvos értesít.
2013. ápr. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

plakátokat is tehetnél ki állatorvosi rendelőkbe,illetve a környékbeli orvosokat hívd fel..chip van benne szóval ha a megtaláló rendes és elviszi orvoshoz akkor értesítenek...ha menhelyre kerül ott is megnézik van e benne chip..szóval bármikor meglehet..


közösségi oldalra tedd fel a fotóját,hogy elveszett!!

2013. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Mikor tűnt el, és merre felé?
2013. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%

A többiek már leírták.

Viszont első dolgod legyen, h ellenőrizd, regisztrálva van-e a chip, ha eddig nem nézted meg a petvetdatán!

2013. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Kaposváron toponári városrészben tűnt el a kutya,regisztrálva van megnéztem,ki plakátoltam a környéket,menhelyeket értesítettem,gyepmestert is felhívtam ma is egész nap kerestük,de egy kutyát sem láttunk nem ,hogy az enyémet.Nem tudom még mit tehetnék.Állatorvosnál egynél voltunk de hát itt a hétvége.Egy telefon hívást kaptam,hogy még az nap este látták mikor eltűnt,de az már 2 napja volt.

2013. ápr. 6. 17:07
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
meg lett a kutyus?
2013. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Dokinál be kell íratni a chiphez, hogy elveszett, ha még nem találtatok rá.
2013. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Mindenképp értesíteni kell a helyi hatóságot: erdészt, vadászt, erdőtulajdonost. Ők ismerik a területet, gyakran járnak a területen, nagyobb az esélye, hogy ők látják. Továbbá ezzel a kilövés esélyét is csökkentitek, ha tudják hogy az adott kutyát keresik.


A kutya napok alatt sok km-rel arrébb is lehet, ezért minden környező települést járjatok végig és plakátoljatok. Akit lehet, értesítsetek.


Sok kutya oda megy vissza, ahonnan elveszett, ezért ezt a helyet gyakran látogassátok. Hagyjatok ott egy kabátot, takarót, hátha érzi a gazdi illatát, és ott marad.


Minél több nap telik el, annál nagyobb távolságot kell bejárnotok.


Továbbá lehetőség még a közösségi portálokon keresni.

2013. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Szilvi & Argos ***** válasza:
76%
Helyi újságban, tvben, rádióban is érdemes többször bemondatni!
2013. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Nincs meg egyenlőre.

Már minden megvolt abból amit irtatok,elfogytak az ötletek lehetőségek,most csak reménykedem,hogy valaki meglátja,megtalálja és meglesz.

2013. ápr. 9. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!