Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ilyen kutyusokat?

Tudtok ilyen kutyusokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kutyát 2. kutya lenne

-szeretném hogyha védne mert eléggé félős vagyok

-ne legyen nagyon nagy

-de ne legyen agresszív


12 éves vagyok tudtok ilyen kutya fajtákat... mert én már 1001 kutya fajtát végig néztem és semmi


Tudom hogy nagy felelősséggel jár egy kutya de készen állok egy 2.-ra

(a kutya azért nem lehet túl nagy mert utazni is jön)



2013. ápr. 6. 08:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Így nem ajánlok semmilyet, mivel félsz, a kutya agresszívan fog bevédeni. Olvass többet a kutyanevelésről. Jan Fennel, Cesar Millan, [link]
2013. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Félre érted!!

Nem a kutyáktól félek sőt...

Csak jó lennne hogyha kicsit védene

2013. ápr. 6. 09:11
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Védene? Mitől? Egy erős védőösztönös kutya egy bizonytalan, félős gyerek gazdi mellett közveszélyes fegyver! Hidd el, nem kell neked újabb kutya!
2013. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
na pl adott helyzet... sétálok vele az után és valaki pl: odajön hozzám és valamit ellopni vagy bántani akar na és akkor jön a kutya és megvéd
2013. ápr. 6. 09:15
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Ez a tulajdonság nincs meg a kutyában, meg kell neki tanítani, kutyasuliba kell vinni!
2013. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2. válaszoló... Majd én eldöntöm hogy kell-e újabb kutya vagy sem... ha nem és véd akkor is kell egy játszó haver
2013. ápr. 6. 09:17
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen kutya nincs. Ráadásul nincs reális esély arra, hogy pont akkor menjen oda valaki hozzád az utcán kirabolni, amikor épp veled van a kutya is. Értelmes rabló nem zaklat kutyásokat akkor sem, ha csak egy 15 kilós beagle van mellette. Gyerek meg ne járkáljon éjszaka egyedül olyan helyen, ahol kirabolhatják!
2013. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mi történt a másikkal?

Ha a szüleid vállalják a felelősséget és viheted kutyaiskolába akkor német juhàsz vagy dobberman. Bár elég rizikós egy gyerek kezébe ilyen kutyákat adni. A szukák kisebbek és könnyebben is kezelhetőbbek.

A flegmaságot meg most fejezd be mert csak segíteni akarnak neked!

2013. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
A kutyuk nem maguktól lesznek ilyenek,hanem tanítással,vagy egy tapasztalt,határozott gazdi kezében,szintén tanítással.Rád a korod miatt sem tekintene vezetőnek a kutya,így nem is tudnád irányítani.Az pedig rég rossz,ha a kutyának kell eldönteni,melyik helyzet a veszélyes,melyik nem.Ez a gazdi dolga,mert mi van ha rosszul értelmezi a kutya a szitut.még egy őrző védő is beijed,ha fél a gazdi és bizonytalan.Ha pedig olyan kutyát választasz,aki minden oktatás nélkül bevéd téged egy olyan domináns egyedet jelent,aki más helyzetekben is határozottan lép fel,például veled szemben.
2013. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

Te írtad, hogy eléggé félős vagy. Így gyerek kezébe adni kutyát nem túl biztonságos. Egy kutyának nem játszópajtás kell, hanem határozott vezető.

Egyébként nem ajánlanék kutyát de talán nagy bundás macikkal lehet próbálkozni. Pl. leonbergi, újfunlandi.

2013. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!