Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutyám fél...

Mit csináljak ha a kutyám fél a fésűtől?

Figyelt kérdés
Yorki kutyám van négy hónapos...nem engedi hogy fésüljem a szőrét! Hozzá sem nyúlok a fésűvel,de már sír...valamikor meg is harapja....utána meg a kezemet harapja meg morog rám utána:( Tanácstalan vagyok:/

2013. ápr. 6. 09:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
Talán nevelni kellene, de ezt már elmondtuk amikor azon problémáztál hogy vidd-e kozmetikushoz. Azért sír és hisztizik mert hagyod neki. Először is vidd el sétálni és jól fáraszd le, amikor kellöképpen fáradt akkor próbáld meg fésülni, olyankor kevesebb az energiáj tiltakozni. Ne akard az égész kutyát egyszere kifésülni, csak néhányszor húzd át rajta a kefét. Ha hagyja akkor dicsérd meg és adj neki juti falatot hogy kellemes legyen az élmény.Ezt minden séta, játék után ismételd meg.
2013. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De nem engedi a pórázt sem XD
2013. ápr. 6. 10:25
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

"De nem engedi a pórázt sem XD"


Én a helyedben ezt nem tartanám viccesnek. Sőt..! Egyik kutya sem pórázon születik. Azért mert kis aranyos attól még meg kéne nevelni. Ezek szerint (az első válaszolóból kiindulva) már leírták neked hogy mit kellene tenned. Most is ugyanazt fogják leírni.

2013. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Megnevelem! Már fél tőlem...:/
2013. ápr. 6. 10:43
 5/25 A kérdező kommentje:
Linkeltek légyszi egy könyvet?
2013. ápr. 6. 10:45
 6/25 anonim ***** válasza:

Hát pedig akkor mégse volt sikeres a megnevelés.


A könyv nem azoknak való, akiknek fogalmuk sincs a kutya helyes neveléséről és tartásáról, hanem azoknak, akik legalább az alapokat tudják és tudják is alkalmazni, mert tisztán könyvből nem lehet megtanulni kutyázni. Kutyaiskolába menjél vele, olyanba, ahol a gazdát tanítják.

2013. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint sétálni sem viszed, mivel nem bírja a pórázt. Gratulálok, neked max plüs kutya való. Egyébként a másik kérdésednél már irtam Jan Fennell Kutyapszihológia, a neten megtalälod a letölthető verziót legalább annyi fáradtságot vegyél hogy megkeresed. De szerintem rajtad ez sem fog segíteni, keress a kutyának másik gazdit aki jól gondoskodik rólla. Legalább a szert lemostad már a seggéről?
2013. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Kutyát nem úgy kell nevelni, hogy féljen tőled.. kíváncsi lennék, hogy hogyan neveled hogy fél a kutya tőled. Könyvből nem fogsz tudni kutyát nevelni.Lehet belőle tanulni, de nem mindent. Mielőtt megkaptátok a kutyát, előtte kellett volna utána nézni a dolgoknak, tapasztalatoknak.

Tehát..leírnád hogy hogyan neveled a kutyát?

2013. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mindig rászólok h " nem ! " vagy " ejnye! "....Utána elkezd remegni :(
2013. ápr. 6. 11:46
 10/25 A kérdező kommentje:
Hetedik: hát te egy nagyon bunkó paraszt vagy...már bocs a kifejezésért! Családi házban lakunk és mindig kiviszem,csak szeretném ha pórázra is rászokna! És,igen,már lemostam a cuccot a seggéről!!!!
2013. ápr. 6. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!