Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy gond ha a Bichon Havanese...

Nagy gond ha a Bichon Havanese kan kutyámnak 8 hetesen még nem szálltak le a heréi?

Figyelt kérdés
Valakinek van esetleg ilyen fajtájù kan kutyája?Meddig várjak vele hogy lejöjjön?Akitől vettük azt mondta még korai majd később fog.....

2013. ápr. 6. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugye az adás-vételi szerződésben ez a tény rögzítve lett? mert szerintem fajtától függetlenül ilyenkor már illene lent lennie.... A lágyékcsatorna ugyanis innentől kezdve beszűkül, vagyis az esély, hogy magától lejön a korral együtt csökken. Ha nem jön le, annyiban probléma, hogy nagyobb műtét lesz majd az ivartalanítása, mivel hasfalat kell majd nyitni, mint a szukáknál.
2013. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs adás-vételi szerződésünk mivel nekünk nem volt pénzünk neves tenyésztőtől kutyát venni.Így natúr vettük.Majd mi oltjuk meg chip ilyenek.
2013. ápr. 6. 12:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Na, akkor még abban sem lehetsz biztos, hogy amit vettél az tényleg Havanese.....
2013. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kutyakozmetikus vagyok értek a fajtákhoz.Gyönyörű dús bundájú eleven kiskutya.
2013. ápr. 6. 13:30
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]


itt van kép róla

2013. ápr. 6. 13:36
 6/13 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 6. 13:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem értesz annyira.
2013. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
szerintem nem mert a mi kutyusnak is később szállt le
2013. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mégsem értek hozzájuk?Talán Havanese tenyésztő vagy hogy ennyire okosnak hiszed magad.... Amùgy se a fajtája volt a kérdés....Tudom,hogy Havanese.....Szerintem ez egyértelmű annak aki ért a kutyafajtákhoz.Fel sem tudnám sorolni hány Havanese,Bolognese,Yorkie és Westie kutyát nyìrtam.Csak hogy a leggyakoribbakat emlìtsem....
2013. ápr. 6. 21:46
 10/13 A kérdező kommentje:
Jázmin köszi a választ ùgy tűnik egy heréje már biztos lent van.Hònap közepén megyünk majd dokihoz oltásra és majd leellenőrzi.
2013. ápr. 6. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!