Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lehet önkénteskedni?

Mikortól lehet önkénteskedni?

Figyelt kérdés
Én kezdettől fogva imádtam az állatokat.Most szeretnék tenni is értük valamit.Megtudnátok mondani hány éves kortól lehet önkénteskesni állatmenhelyen?Egyébként fiú vagyok! (Előre is köszönöm a válaszokat!)
2013. ápr. 7. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is próbálkoztam már jelentkezni, de általában elutasítanak, hogy bőven van önkéntesük, majd értesíteni fognak, ha szükség lesz rám... :(

Egyébként Állatmentő/védő/menhely weboldalán megkeresed az email címüket és írsz rá. Vagy telefonon érdeklődsz.Korhatár nem hiszem, hogy van, mivel ez nem bejelentett munkahely :D És jövedelmed sem igen származhat belőle.

2013. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugy tudom, nincs korhatar, de 18 ev alatt szuloi beleegyezes kell.
2013. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És már 14alatt is lehet akkor jelentkezni?
2013. ápr. 7. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy nagyon kis gyerekeknek engednék, mármint 14 éven aluliaknak. Sokkal nagyobb egy esetleges harapás veszélye és akkor azzal a kutyának ártanak. A menhely tele van problémás kutyákkal, egy gyerekre rábízni pl. egy kaja féltő kutya etetését...hát nem a legjobb dolog. Mindig azt kellene figyelniük, hogy minden rendben van-e a gyerekkel és maguknak csinálnának plusz munkát. Ha én döntenék akkor csak olyan embereket "vennék fel" akikre nyugodtan rábízhatom a kutyákat és ténylegesen tudnak segíteni.

Ne értsd félre, nem megbántásból vagy kötekedésből írtam.

2013. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat nagyon sokat segítettél :)
2013. ápr. 7. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Békéscsabán a menhelyen bárkit szívesen látnak, 14 éves kor alatt felnőtt kísérettel, utána meg már elég az írásos engedély.
2013. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ahha

az jo köszi

2013. ápr. 7. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok, de már 2 éve önkénteskedem. Nálunk úgy volt, hogy adtak egy papírt amit a szülőkkel kellett kitölteni és aláírni. Aztán visszavittük és ott is aláírták, onnantól pedig már mehettem egyedül is. :)

De minden menhelynél mások a feltételek.

2013. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a kommentet
2013. ápr. 7. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!