Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya játékát elvette a...

Kiskutya játékát elvette a naggy mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
vedtünk a kiskutyának egy gumi csontot és evette a nagy tőle. ezután vettünk még egy gumi labdát at s evette egyböl. A kicsi kutyától kitulajdonította. és nem engedi hogy a kicsi kutya elvegye tole mert agreszívan morog és viccsorog..ó a nagy. Mit csinálja ezt és mit csináljunk? ja és tőlünk is morog majdnem megkap mert az az övé. k
2013. ápr. 7. 19:29
 1/8 lac1434 ***** válasza:
Megtanulni helyesen írni. :)
2013. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szólj rá a nagyra és ne hagyd hogy elvegye a kicsitől a játékot mikor az idősebb kutya elveszi a játékot a fiataltól te vedd el az idősebtől mond neki hogy nem szabad stb és add vissza a kölyöknek :)
2013. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezt szoktam csinálni csak nem voltam biztos a dologba de minekünk is morogni szokot a nagy kutya. de nem baj mert elveem tole és odadom a kicsi kutyának.
2013. ápr. 7. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja és kedves kérdező nálatok baj van a rangsorba vagyis a kutya a főnök nem ti félre neveltétek nálatok a kutya a falka vezér valahogy át kéne venni apádnak vagy valamelyikőtöknek a falka vezér szerepét a kutyátok nem tisztel titeket azért morog rátok.

Az én német-juhászomtól a kajáját is elveszem miközben eszik mégsem morog rám mert tudja hogy én vagyok a főnök és tőlem kapja a kaját is

2013. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sippara ***** válasza:
Mielőtt új kutyát hoztatok, talán az előzőt kellett volna megnevelni.
2013. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugye nem szabad hagyni hogy elvegye a nagy kutya és kitulajdonítsa?
2013. ápr. 7. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A baj ott kezdődik, hogy a kutya Rátok is morog. Ergo egyáltalán nem tisztelt titeket, és a rangsorban fölöttetek áll. Ezen sürgősen változtassatok.

Olvasd el Jan Fennel Kutyapszichológia c. könyvét.

2013. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!