Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajták lehetnek benne?

Milyen fajták lehetnek benne?

Figyelt kérdés

Tetszik?

[link]

[link]

[link]


2013. ápr. 7. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Cuki! :D szerintem tacsi biztos de nem biztos :DD talán ;)
2013. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tacsi meg valami! :)
2013. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valószínű autóból tették ki az országúton, mi befogattuk.:)
2013. ápr. 7. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármi lehet :D
2013. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt lehetetlen így megmondani szuka vagy kan ,de gondolom borsodban laksz mert én igen és erre felé sok településen rengeteg kutyát dobtak az utcára főleg a Kisseb......bségi kutya tulajdonosok :)
2013. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kan kutyus, és szerintem nagyon alakos kis kutya.:) Ráadásul nagyon okos is. Szolnok megyében lakom, de elképzelem, hogy kisebbségiek kutyája volt. Az állatorvos szerint 5-6 hónapos lehet.
2013. ápr. 7. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó tudni hogy még rajtam kívűl is vannak emberek akik befogadnak kóbor kutyákat énnálam is van mindig egy két kóbor kutyus átmenetileg de szerencsére mindig találok nekik gondos gazdit.Sokan bolondnak néznek mikor haza viszek egy kóbór kölyköt de nekem nincs szívem az utcán hagyni sokszor a csont sovány kiskutyákat :)
2013. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ÚÚristen kis koromban pont ugyanilyen kis keverékem volt :))) Mintha csak őt látnám...és ő is kan volt :)
2013. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!