Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Cesar Millan...

Szerintetek Cesar Millan pszichopata vagy kutyák közt nevelkedett?

Figyelt kérdés
Szerintem kutyának képzeli magát, vagy nemtom.
2013. ápr. 7. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
82%
nem, ő egy nagyon jó szakember, egyszerűen ugy csinálja, hogy pénzt tudjon vele keresni. Jól adja el magát. itthon is próbálják ezt csinálni.
2013. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem tanuld meg a szavak jelentését mielőtt felteszel egy buta kérdést! A pszichoptának semmi köze ahhoz, hogy valaki kutyának képzeli-e magát...
2013. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
37%
Hát szerintem mindkettő. A módszerei nagyon rosszak, mert sokszor a problémát csak elfedi szerintem egy tükör iskolában jobbak a módszerek
2013. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:
Csak szerintem agyilag nem 100-as a fickó. ettől függetlenül még lehet szakértő, de sztem őrült.
2013. ápr. 7. 20:51
 5/91 anonim ***** válasza:
72%
ott tényleg jók a módszerek. most jött hozzánk onnan egy kutya, gyakorlatilag semmit nem tud, cirka 100 ezerért.
2013. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
85%
Ezzel a viselkedéssel csak azt próbálja bemutatni, hogy a kutyák sokkal szófogadóbbak, ha a saját "nyelvükkel" válaszolsz nekik.
2013. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
74%

Egyik sem, a módszere nem rossz, de keverném, pl. Jan Fennellel és a Tükörmódszerrel.

Szerintem nem kéne lenézni, nem őrült, csak a kutyák nyelvén próbál kommunikálni.

2013. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
100%
Tükör sulis vagyok.Nagyon jó szerintem,de ha a gazda agyilag nem képes alap dolgokat betartatni a kutyájával,egy suli sem segít rajta.aCM meg nem bolond,hanem csinál egy showt.
2013. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
52%

Ja és gyakran tényleg szakszerűtlenül lép fel, túlzottan beleéli magát a show-ba és valami bámulatosat akar csinálni. Nem hinném például, hogy egy kistestű szobakutyát úgy lehet leszoktatni az ugrálásról, hogy a fojtónyakörvet jól megszorítód aztán ráugrasz, szorítod a száját és addig vársz, amíg szerencsétlen átmegy a legyőzött préda állapotába...

Ettől függetlenül vannak jó ötletei és az se biztos, hogy a forgatások közt nem használ valamilyen "unalmasabb" megoldást, például klikkerezést.

2013. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 A kérdező kommentje:
Ja meg minden előadásán vagy hol, liheg, meg ugrándozik, meg felemeli a lábát mintha pisilne kutyaként.
2013. ápr. 7. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!