Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdő yorki kutya tulajdonos...

Kezdő yorki kutya tulajdonos vagyok. Törzskönyv nélküli yorksihre kiskutyával, menyiért szoktak válalni fedeztetést? Vagy esetleg kiskutyáért?

Figyelt kérdés
tudniillik megkersett egy yorki tulaj,hogy fedeztenék e mikor rátértünk az anyagira ő azt mondta, hogy pénzért szokták,én eddig rotwaileres voltam,mi mindig kölyköt adtuk.nem szeretném ha becsapnának,de énse akarok senkit becsapni,ezért olyanok válaszát várom aki yorkival válal fedeztetést
2008. jún. 12. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Nekem van egy kan yorkim,neki sincs törzskönyve. 15000ft körül szokott lenni.Kölyökért csak megbízható emberekkel lehet.Telefonszám,cím meg ilyen elérhetőségekért érdeklődni kell hogy utól tudjad érni ha a kölykök megszülettek.Tartani kell velük a kapcsolatot,nehogy eltünjenek mert akkor nem kapja vissza a kölyköt.

Remélem segítettem!:)

2008. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Legyetek büszkék rá, hogy részt vesztek az ész nélküli kutyaszporításban, gartulálok... Ezért tart ott a magyar kutyhelyzet ahol. De azt nem veszitek észre, hogy ezzel a tisztességes tenyésztőkkel is kib*sztok, mert lassan már ott tartunk, hogy egy Magyarországon született kutyát nem fogadnak el külföldön, még papírokkal se. Nem baj, kell a kiskutya a "jó hírű" állatkereskedésekbe. De persze gondolom azt lesz*rjátok, hogy a kiskutyáknak mi lesz a sorsa a lényeg, hogy tejeljék le az árat a szaporításért, oszt jónapot. A KUTYA NEM LEHET PÉNZKERESETI LEHETŐSÉG!!!
2008. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnálom ha így vélekedsz,tudod én nem megélhetésből fedeztetek kiskutyámmal,van tisztességes állásom abból megélek,vagy lehet az üzletedbe gázoltam.De szerintem neked is jólesik néha a szex,ha azt mondod ivartalanitsuk én azt mondom majdha téged is.
2008. jún. 16. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
A yorki még törzskönyv nélkül is drága kutya(ezt te is tudod ha már van egy) ezért nem szoktak kölyköt adni fedeztetésért.Kb 10 és 20 ezer ft közt szokott lenni a fedezés.
2008. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!