Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes Border Collie kiskuty...

10 hetes Border Collie kiskutyam 3 napja van nalunk. Este nem akar egyedul maradni, sir, csak akkor alszik ha valaki lejon es virraszt mellete. Nem akarom kinozni, nem tudom mi tevo legyek mert nem tud pihenni senki sem ejszaka?

Figyelt kérdés

#Kiskutya alvasa #ejszaka.
2013. ápr. 8. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én úgy oldottam meg anno (8 hetes sztafi), hogy az ágyam mellé tettem a földre a fekhelyét, és amikor sírt, csak megsimiztem, és érezte, hogy nincs egyedül.

Még most szakadt el a családjától szegényke, most szokja az új környezetét, nem könnyű neki. De kb 1 hét és megszokja a helyet, és az új családot is!

Utána nem lesz semmi baj!

2013. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kicsi kuckó, alomból valami anyag, tiktakkoló óra. Talán segít. Ha mindig odamegy valaki, ha sír, sosem fog leszokni róla. Pár nap kitartás és elhagyja. Bár a valóban jó megoldás ilyenkor a gazda közelsége.
2013. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez ezzel jár tudom rossz hallgatni de pont azt nem szabad ha sír odamenni és meg vigasztalni ,hagyni kell neki hagy sírja ki magát ez akár 1-2 hétig is eltarthat tudom nehéz megállni hogy ne menjen oda az ember, de légy erős hagyd hogy túl essen azon minél hamarabb,hogy el lett választva az anyától és a testvéreitől,mert ha mindig odamégy hozzá mikor sír csak elnyújtod az egész dolgot:)
2013. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Egyáltalán nem nyújtja el! Mint ahogy írtam, én vigasztaltam éjjel, és nem lett semmi baja tőle...

Azóta felnőtt kutya, és a lakást lecseréltük kertes házra, már kint él, és nincs semmi gondja...

2013. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet! 9 hetesen hoztam el a tacsimat, 2 éve. Az első 2 éjszaka lent aludtam vele a földön, utána, az ágyam mellé tettem az övét, és ha éjszaka sírt, csak megsimiztem. Kb. 1 hétig tartott a sírás, később végig aludta az éjszakát. Mikor nem volt már gond, az ágy lábához tettem a fekvőhelyét, mindkettőnknek fontos volt a másik közelsége.
2013. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

ha kint tartjátok akkor lehet rosszkor hoztátok mert a hideg is kínozhatja.

de az is lehet hogyha bezárt helyen van nem engedik ki,és azért sír.vagypedig csak az a baja hogy elszakították a családjától és megsiratja.ezt majd kinövi próbálj meg nem a sírással foglalkozni ha az utóbbi a gond

2013. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Ha igazi szakértőket megkérdel ők is azt fogják mondani hogy nem szabad éjszaka odameni a kiskutyához ha sír éjszaka főleg ha valami meleg helyen van
2013. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az igazi szakértők azt mondják, hogy legyen a kölyök a gazdája mellett!
2013. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
na jól van látom nem szoktatok olvasni mindegy legyen igazatok
2013. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megmondanád akkor, hogy mégis milyen "szakértő" mondja azt, hogy legyen csak a kis kölyök egyedül már az első pillanattól? Tényleg érdekelne.
2013. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!